Crvena zvezda - Vojvodina uživo prenos Arena sport

DRAMA NA MARAKANI, ZVEZDA SLAVILA U 94. MINUTU! Nevjerovatna završnica, Kangva u posljednjim sekundama riješio sve!

Crvena zvezda savladala Vojvodinu u Superligi.

Crvena zvezda - Vojvodina uživo prenos Arena sport Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda pobedila je Vojvodinu golom u poslednjim sekundama - 2:1 (1:0). Kings Kangva je u 94. minutu zatresao mrežu sa oko 18-19 metara i doneo tri boda domaćem timu. Sve je počelo "projektilom" Osmana BUkarija u 9. minutu, ali je Iv Baraj u 57. izjednačio i doneo dramatičnu završnicu.

Crveno-beli bili su bolji rival, stvarali su šanse, mogli su i ranije da reše pitanje pobednika, nisu u tome uspeli uprkos ranom golu Bukarija. Onda je Batak na poluvremenu uveo ofanzivnije igrače, Čumića i Baraja i to je dalo rezultat. U svom prvom kontaktu sa loptom Baraj je pogodio i to na asistenciju Čumića. Međutim, čim je dao gol ostao je da leži na zemlji, povredio se i izašao je iz igre. Proveo je svega nekoliko desetina sekundi na terenu.

Delovalo je da će gosti u Novi Sad da se vrate sa bodom, ali je onda Kangva sjajno šutirao, golman Carević ostao je "ukopan" i lopta je završila u mreži. Oba tima sada fokus prebacuju na Kup Srbije i mečeve u sredu, Zvezda gostuje TSC-u u Bačkoj Topoli, dok Vojvodina dočekuje Čukarički.

20:46

GOL ZA POBEDU

Pogledajte i kako je Kings Kangva postigao gol za pobedu.

MILOJEVIĆ: BILO JE DOBRIH I LOŠIH STVARI

Miloš Milojević dao je prvu izjavu posle meča.

"Pokazala je ova utakmica stvari koje moramo bolje, da kreiramo puno šansi, fali nam koncentracija u zadnjoj trećini da to pretvaramo u golove, nadam se da ćemo biti efikasniji u sredu. U 94. minutu smo išli da postignemo gol, ima dobrih i loših stvari. Pobeda protiv Vojvodine, ekipi svaka čast", rekao je Miloš Milojević za "Arenu sport" posle meča.

20:33

KRAJ

Gotovo je, Kangva je golom u nadoknadi doneo pobedu Crvenoj zvezdi - 2:1!

20:33

94' - KANGVA!

U četvrtom minutu nadoknade KIngs Kangva sa oko 18 metara šutira snađno i precizno, Carević je ostao "ukopan" u mestu - 2:1!

20:29

90' - JOŠ ČETIRI MINUTA

Igraće se još četiri minuta na Marakani - 1:1 je.

20:24

86' - VELIKA ŠANSA ZA BUKARIJA

Velika šansa za Bukarija u 86. minutu, Carević je sjajno intervenisao.

20:20

82' - KORNERI

Serija kornera na obe strane, nema većih uzbuđenja pred golovima.

20:17

79' - BRŽA IGRA

Nešto brži tempo u poslednjih nekoliko minuta, Vigo je dobio žuti karton.

20:08

70' - UŠAO PEŠIĆ

Umesto Stefana Mitrovića ušao je Aleksandar Pešić, Milojević sa dva napadača, pošto je ranije ušao mladi Mijatović.

20:07

69' - PRILIKA ZA ZVEZDU

Carević je uz malo problema izbio loptu, pa je Bukari šutirao iz odbitka, nije bilo opasno za goste.

20:05

GOL I POVREDA

Pogledajte i kako je Baraj postigao gol i potom završio meč zbog povrede.

Iv Baraj gol protiv Zvezde

20:00

62' - KRAJ ZA BARAJA

Baraj je ušao, dao gol i završio meč. Povreda je takva da on ne može da nastavi utakmicu, od 62. minut na terenu je Veljko Simić.

19:57

59' - POMOĆ LEKARA ZA BARAJA

Dao je Baraj gol i ostao da leži na zemlji, žalio se na povredu, ušli su lekari da mu pomognu. Hramljući je otišao van terena, čeka se da se vidi može li da nastavi utakmicu.

19:56

58' - GOL ZA VOJVODINU!

Baraj je ušao i posle samo nekoliko desetina sekundi je postigao gol. Prvi kontakt sa loptom i pogodak glavom - 1:1! Asistirao mu je Čumić, dve izmene donele su rezultat.

19:55

57' - JOŠ TRI IZMENE

Još tri izmene, kod domaćina Mijatović i Kangva zamenili su Rakonjca i Mijailovića, a u Vojvodini je Kabić izašao, ušao je Baraj.

19:54

55' - PRILIKA ZA VOJVODINU

Šansa za Vojvodinu, Traore je bio najviši u skoku posle kornera, lopta je završila preko prečke.

19:44

46' - IZMENE

Četiri izmene na poluvremenu. U Zvezdi su ušli Milunović i Azarov umesto Spajića i Rodića, dok su u Vojvodini ušli Vuk Bogdanović i Nikola Čumić umesto Jeličića i Milosavljevića.

19:37

OVAKO JE NA MARAKANI

Pogledajte najzanimljivije fotke sa Marakane.

19:23

POLUVREME

Gotovo je prvo poluvreme, Zvezda vodi sa 1:0 golom Bukarija iz 9. minuta utakmice.

19:15

40' - ŽUTI ZA BATAKA

Trener Vojvodine Batak dobio je žuti karton, Trifković je prišao i pokazao mu javnu opomenu zbog protesta.

19:10

GOL BUKARIJA

Pogledajte kako je Bukari postigao pogodak.

Gol Bukarija protiv Vojvodine

19:03

28' - MIJAILOVIĆ KRVARI

Nezgodan udarac dobio je Mijailović u padu, dokačio ga je kopačkom u glavu jedan od protivničkih igrača, lekari su morali da uđu na teren i da spreče krvarenje, a morao je da promeni i dres pošto je na njemu bilo krvi.

18:56

21' - CAREVIĆ ODBRANIO, PA TRAŽIO POMOĆ LEKARA

Mogao je Bukari da pogodi za 2:0 u 21. minutu, izašao je sam pred golmana, šutirao, Carevića je pogodio u glavu, tako je golman gostiju sprečio gol, a potom je ušla lekarska ekipa da mu pomogne.

18:54

19' - NEMA UZBUĐENJA

Nema velikih prilika na Marakani. Zvezda ima loptu.

18:44

9' - ZVEZDA VODI

Katai je odložio loptu Bukariju koji je ušao u kazneni prostor, namestio se i šutirao snažno i precizno, golman Carević nije imao šansu - 1:0!

18:39

4' - PRVA ŠANSA

Prvu priliku imala je Zvezda, Kanga je šutirao sa oko 18 metara, Carević je uspeo da interveniše.

18:35

1' - MEČ JE POČEO

Meč je počeo a malim zakašnjenjem, priznanja su dobili igrači Zvezde, Marko Gobeljić i Mirko Ivanić.

18:25

BATAK O POSTAVI: MORAMO DA BUDEMO PAMETNI

Šef struke gostiju Radoslav Batak objasnio je i zbog čega je "mešao karte".

"Voleo bih da ostanemo neporaženi i sada, bila bi to lepa uvertira za polufinale Kupa, hoćemo tamo u finale. Nadam se da ćemo odigrati dobar meč i da ćemo biti dobar rival Zvezdi. Znamo da oni nisu izgubili meč u sezoni, probaćemo da dozvolimo što manje prostora da nam ugroze gol i da iskoristimo svoje šanse. Postava? Moramo da budemo ekonomični i pametni", rekao je Batak za "Arenu sport".

18:22

"VAŽNO ZA PONOS"

Pred početak meča Miloš Milojević izneo je svoja očekivanja.

"I prvu utakmicu smo odigrlai nerešeno, dobili smo u Novom Sadu, želimo da pokažemo da možemo bolje od toga, kada je rezultat u pitanju. Dobra prilika da se odigra dobar meč, rezultatski nama možda nije bitna, ali jeste za status, ponos i ličnu satisfakciju. Biće i mlađih i starijih igrača i onih standardnih, meč traje 90 minuta, biće prostora da menjamo, da svi osete teren i da se spremamo za polufinale Kupa u sredu", rekao je Milojević za "Arenu sport".

Izvor: TV Arena sport/screenshot