Voždovac Crvena zvezda prenos uživo livestream

ŠAMAR ZA ZVEZDU PRED LIGU ŠAMPIONA! Klinci srušili prvaka na Voždovcu - POMRAČENJE crveno-bijelih!

Crvena zvezda u drami izgubila od Voždovca, golovima igrača između 21 i 23 godine.

Voždovac Crvena zvezda prenos uživo livestream Izvor: MN PRESS

Voždovac je pobedio Crvenu zvezdu na Voždovcu 3:2 i naneo joj prvi poraz ove sezone. Do šokantnog vođstva "zmajevi" su stigli pre svega zbog grešaka najiskusnijih u Zvezdi, Miloša Degeneka i Aleksandra Dragovića, u zoni u kojoj nisu smeli da pogreše. Domaći su tako stekli prednost koju Zvezdini rezervisti Milan Rodić i Gelor Kanga nisu uspeli da dostignu u burnoj završnici. Pročitajte tok meča klikom na "Razvoj događaja"

Uskoro opširnije...

21:03

Ovako sada izgleda tabela Superlige

Standings provided by Sofascore

20:58

KRAJ UTAKMICE, VOŽDOVAC JE POBEDIO ZVEZDU 3:2!

"Zmajevi" su srušili prvaka i naneli mu prvi poraz ove sezone!

Izvor: Bane T. Stojanovic/ATAIMAGES

20:56

Mijatović centrira, Katić hvata loptu!

Na početku pretposlednjeg, 97. minuta, Zvezdin napadač Mijatović centrira sa leve strane, a golman Voždovac hvata "živu" loptu.

20:51

91' GOL - KANGA POGAĐA ZA 3:2!

Posle velikog komešanja i dugog čekanja, Gelor Kanga iskoristio je penal! Voždovac sada vodi 3:2 a igraće se do 98. minuta.

20:49

89' Penal za Zvezdu!

Vukašin Đurđević (19) dobio je crveni karton jer je kao golman branio gol dok je bio unutar njega.

20:41

Ovako je Rodić dao nadu Zvezdi

Levi bek je pogodio glavom, iz kornera koji je izveo Kanga

Milan Rodić Voždovac Zvezda
Izvor: YouTube/TV Arena sport

20:40

80' Bomba Milana Rodića - preko prečke

Snažan udarac Zvezdinog rezerviste i lopta odlazi preko prečke. Delovalo je da ide u gol...

20:39

Ovako je Voždovac poveo 3:0

Šta se desilo Aleksandru Dragoviću?

Teodorović Voždovac Zvezda

20:34

74' GOL - Zvezda smanjuje minus, 1:3!

Gelor Kanga je centrirao iz kornera, a Milan Rodić je glavom zatresao mrežu Voždovca za 1:3. Tandem rezervista pokušava da razmrda crveno-bele

20:31

71' Dragović pokušava da se iskupi

Kapiten Zvezde šutirao je sa ivice kaznenog prostora i promašio kraj leve stative. Meč je potom prekinut zbog pirotehnike

20:23

Potpuni šok na Voždovcu

20:20

DEBAKL ZVEZDE, VOŽDOVAC VODI 3:0!

Danilo Teodovodić lobovao je golmana Omrija Glazera i postavio ogromnih 3:0 za Voždova!

Sada je kiksnuo kapiten Zvezde, Aleksandar Dragović!

20:17

58' Lučiću danas nije dan

Ponovo je Zvezdin napadač imao šansu, bio je sam na ivici peterca, lopta mu je padala sa visine na nogu, ali je promašio.

20:13

52' Kraso šutira, Katić brani

Zvezda u ovim trenucima napada sa čak šestoricom igrača u šesnaestercu i neposredno kraj njega, ali još ne stvara veliku priliku. Žan-Filip Kraso gađao je iz kaznenog prostora, a golman Voždovca bio na pravom mestu.

20:03

45' Bahar odmah menja tim!

Miloš Degenek i Kings Kangva izlaze iz igre, ulaze Milan Rodić i Gelor Kanga.

19:57

Pogledajte drugi gol Voždovca, za 2:0

Mihajlo Nešković je dao gol koji je ostavio Zvezdu u potpunom šoku i pred poluvreme. Pogledajte kako je pogodio:

Voždovac Zvezda

19:55

Ovako je Voždovac poveo 1:0

Greška Miloša Degeneka i gol Borisava Burmaza:

Burmaz Zvezda Voždovac

19:45

44' VOŽDOVAC VODI 2:0!

Mihajlo Nešković odmah je kaznio ogroman Lučićev promašaj! Istrčao je kontru i matirao Glazera, za 2:0 pred poluvreme!

19:44

43' Ogroman promašaj Zvezdinog napadača!

Vladimir Lučić imao je čist zicer na oko 7-8 metara od gola, nikoga oko sebe, ali je u trku ipak promašio sve

19:39

38' PREČKA!

Kings Kanga centrirao je sa leve strane, a Piter Olajinka glavom pogodio prečku. Sreća za golmana Andriju Katića

19:38

37' Zvezdina ofanziva, ali miran tok meča

Dok se bliži poluvreme, napadi favorita nisu više tako opasni kao neposredno nakon gola.Bahar i mogao da promeni nešto u pauzi

19:24

22' Zvezda još ne pogađa gol

Vladimir Lučić imao je dovoljno vremena da se namesti na distanci, pritrčao je lopti i prebacio je preko prečke. Peti pokušaj gostiju, a još nijedan nije otišao u okvir gola.

19:22

20' Šansa za Zvezdu - preti Bukari

Krilni napadač gađao je sa desne strane, jako i visoko - previsoko iznad gola. Uhvatili su se navijači Zvezde iza tog gola za glavu, a na semaforu je ostao ispisan isti rezultat, 1:0 za Voždovac.

19:17

16' Zvezda je na konopcima!

Bogdan Jočić, takođe bivši Zvezdin omladinac, šutirao je snažno u donji levi ugao, a golman Omri Glazer je odbranio i izbacio loptu u korner. Nižu se prilike Voždovčana na startu meča,

19:14

13' Voždovac i dalje pritiska!

Stamenić intervencijom kraj stative izbacuje loptu u korner nakon centaršuta Mihajla Neškovića sa leve strane. Da vezista Zvezde nije reagovao, Burmaz bi ponovo imao ogromnu šansu da pogodi, ovaj put za 2:0.

19:07

5' ŠOK! VOŽDOVAC JE ODMAH POVEO

Borisav Burmaz, napadač Voždovca i bivši đak Crvene zvezde, dao je gol u 5. minutu snažnim udarcem sa 7-8 metara od gola! Odmah je kaznio grešku Miloša Degeneka i nije hteo da slavi gol.