Partizan Radnik uživo prenos livestream Superliga Srbije

PARTIZAN PRESTIGAO CRVENU ZVEZDU! Drama, penali i još jedan VELIKI PREOKRET crno-bijelih!

Crno-bijeli pobijedili Radnik iz Surdulice u Humskoj! Gubili su 0:2 na poluvremenu, a preokrenuli golom Bibrasa Natha iz penala u 98. minutu!

Partizan Radnik uživo prenos livestream Superliga Srbije Izvor: MN PRESS
21:48

Ovako sada izgleda tabela!

Standings provided by Sofascore

21:46

KRAJ UTAKMICE, POBEDA PARTIZANA 3:2!

Golom novajlije Gajasa Zahida, kao i pogocima Mateuša Saldanje i Bibrasa Natha iz penala, Partizan je u Humskoj napravio još jedan preokret i ostvario petu pobedu u nizu!

Ovim uspehom, crno-beli su preskočili na tabeli Crvenu zvezdu!

21:41

PARTIZAN VODI 3:2, NATHO DAJE GOL IZ PENALA!

Preokret Partizana u 98. minutu, za vođstvo 3:2!  Izraelac je šutnuo u desnu stranu, golman je dotakao loptu

21:37

93' PENAL ZA PARTIZAN!

Sudija je u gužvi dosudio prekršaj nakon pada Mateuša Saldanje! Mihailo Oreščanin dobio je crveni karton!

VAR je proverio situaciju i potvrdio jedanaesterac!

21:36

Šanse za Partizan!

Kristijan Belić gađao je sa više od 20 metara, a golman je izboksovao loptu u korner preko prečke

21:33

Natho i Stojković kombinuju...

Radnik se grčevito brani u kaznenom prostoru, dok crno-beli pritiskaju. Igraće se šest minuta nadoknade.

GOL, SALDANJA POGAĐA ZA 2:2!

Partizanov napadač je iskoristio penal i šutirao u donji desni ugao, a golman Stefan Ranđelović nije mogao da je stigne!

21:23

80' Penal za Partizan!

Mateuš Saldanja je iznudio prekršaj Ilije Milićevića, a sudija Trifković je pokazao na belu tačku!

Saldanja Partizan Radnik

21:18

Šansa za Radnik - Marković uklizava!

Imali su gosti kontranapad, ušli u kazneni prosto, ali onda je u poslednjem trenutku Svetozar Marković zaustavio udarac

21:14

71' Još jedna prilika za Partizan!

Kapiten Svetozar Marković šutirao je glavom posle prekida i prebacio gol

21:10

Umalo tuča u Humskoj!

Izbacili su loptu gosti posle duela Saldanje i golmana Ranđelovića, Bibras Natho im nije vratio već je šutirao visoko iznad gola, a na to su Surduličani skočili na kapitena crno-belih

Izvor: TV Arena sport/screenshot

21:05

GOL! PARTIZAN SMANJIO NA 1:2!

61' Novajlija Gajas Zahid ušao je sa klupe i dao gol za Partizan!

Nikolić je prihvatio loptu na oko 17 metara od gola, ubacio je u kazneni prostor, a tamo je novi ofanzivni vezista Partizana pogodio za 1:2.

20:57

Veliki promašaj Nemanje Nikolića

Partizanov rezervista je sa osam metara visoko prebacio prečku. Imao je prostora i vremena da mirno šutira, ali nije bio precizan

20:23

44' PONIŠTEN PARTIZANOV GOL, FAUL SEVERINE!

Sudija Dejan Trifković poništio je Partizanov gol zbog starta Ksandera Severine i dosuđenog prekršaja. Vezista crno-belih Aleksandar Šćekić je protestovao sa klupe i dobio crveni karton. Ostaje 2:0 za Radnik.

20:18

GOOL - Partizan je smanjio, 1:2!

Mateuš Saldanja je na asistenciju Ksandera Severine pogodio za 1:2 i za nastavak totalne ofanzive crno-belih.

Partizan je imao dva igrača više dok su Surduličani ležali na terenu i van njega, jednom igraču gostiju se i dalje pruža pomoć.

20:17

Velika borba u Humskoj

20:08

Ovako je Partizan primio prvi gol

Radnik je poveo 1:0 u 6. minutu, zaista lepim pogotkom Mateje Gašića. Pogledajte:

20:06

OPET ŠOK - PARTIZAN GUBI 0:2!

Kontranapad Radnika "3 na 1" i gol! Surduličani vode 2:0 u 28. minutu meča u Humskoj! Strelac je Borko Duronjić.

20:06

Kako Partizan još nije izjednačio?!

U nekoliko trenutaka je Bibras Natho pogodio stativu, Kristijan Belić gađao pod prečku, a golman Stefan Ranđelović odbranio, kao što je i između ta dva udarca zaustavio odličan šut crno-belih.

Partizan Radnik Natho

18:31

Haos pre početka utakmice na stadionu

Grobari su demolirali ložu i poslali poruke upravi.

Izvor: Instagram/grobari.official.rs

18:30

Partizanov sastav za večerašnji meč

Izvor: Superliga/Screenshot

Partizan je u poslednjih mesec i po pobedio Vojvodinu, Radnički Niš, Javor, IMT. Na taj način, Igor Duljaj je pokazao da nije ispustio svlačionicu u nedeljama u kojima je nagađano da će biti smenjen i da će umesto njega trener postati Savo Milošević

18:24

Ovako izgleda tabela

18:23

Partizan igra za petu u nizu, da prestigne Zvezdu

Dok su u Evropi pretrpeli razočaravajuću eliminaciju već u avgustu, fudbaleri Partizana nisu sebi dopuštali kikseve u Superligi. Izuzev remija protiv TSC-a na "otvaranju" sezone pre dva meseca, ostvarili su samo pobede i tako došli u situaciju da ove nedelje prestignu Crvenu zvezdu još jednim trijumfom i to uz odigranu utakmicu manje.

Izvor: Stefan Stojanović/MONDO