Mančester siti Crvena zvezda uživo prenos livestream Liga šampiona

Zvezda hrabro pala u Mančesteru - ovako se igra Liga šampiona! Izdržala 60 minuta protiv prvaka Evrope, pa osjetila MOĆ!

Crvena zvezda izgubila u Mančesteru. Vodila na poluvremenu, a onda pala u nastavku.

Mančester siti Crvena zvezda uživo prenos livestream Liga šampiona Izvor: Profimedia

Crvena zvezda izgubila je na gostovanju Mančester sitiju 3:1, nakon što je na poluvremenu senzacionalno vodila 1:0. Izdržao je srpski tim sa pozitivnim rezultatom sat vremena na terenu prvaka Evrope i Premijer lige, a onda je Omri Glazer, dotadašnji heroj, napravio veliki kiks, boksovao loptu u svoju mrežu i "građani" su poveli 2:1 drugim golom Hulijana Alvareza. Tu je bio kraj, a zapečaćen je golom Rodriga u 73. minutu, za konačnih 3:1.

Pratite uz MONDO utakmicu na stadionu "Itihad", klikom na "Razvoj događaja".

23:02

Ovako izgleda tabela Zvezdine grupe

Standings provided by Sofascore

22:54

KRAJ, PORAZ ZVEZDE U MANČSTERU!

Konačan rezultat: Mančester siti - Crvena zvezda 3:1 (0:1)

Omri Glazer bio je heroj 60 minuta, Mirko Ivanić je pokazao pred Pepom Gvardiolom zašto je najbolji igrač Zvezde, a Osman Bukari je golom potpuno šokirao "Itihad".

Ipak, Hulio Alvarez je odmah posle pauze dao gol za 1:1, potom je njegova lopta lelujala na putu ka golmanu Glazeru, koji je napravio veliki kiks za Sitijevih 2:1, a onda je fenomenalni Rodri postavio konačnih 3:1.

22:43

10 minuta pre kraja, veliki broj izmena

Zvezdin trener Barak Bahar ubacio je u završnici meča na teren Vladimira Lučića umesto Stefana Maitrovića (77. minut), kao i Kingsa Kangvu i Miloša Degeneka umesto Hvonga i Osmana Bukarija (u 82. minutu)

22:37

Ovako je kiksnuo Zvezdin golman za 1:2

Skočio je, pokušao da boksuje loptu, ali je poslao u svoju mrežu. Kiks gol golmana Crvene zvezde Omrija Glazera.

Izvor: Profimedia

22:33

Siti vodi 3:1, dok Zvezda pada fizički

Rodri je u 73. minutu zatresao mrežu crveno-belih, udarcem sa 15 metara od gola. Gađao je sa leve strane u "malu" mrežu kraj desne stative i pogodio.

22:29

Bravo za Mirka Ivanića!

Najbolji fudbaler Zvezde pokazao je i u Mančesteru klasu. Nakon asistencije za gol, u 67. minutu izdržao je Fodena na leđima, istrčao 60 metara sa loptom i gađao sa distance, ali nije zapretio Edersonu. Barak Bahar ga je izveo iz igre, a navijači su ga ispratili aplauzom.

Na terenu su sada Piter Olajinka i Žan-Filip Kraso, a izašao je i Šerif Ndiaje.

22:25

Još jači napadi Sitija

Alvarez je gađao iz peterca za svoj treći gol, kao što je i akciju pre toga i Holand pokušao da pogodi. Ipak, nema promene rezultata, dok se bliži promena u ekipi Zvezde.

22:23

Ovako je Siti izjednačio na 1:1

Zvezda Mančester siti
Izvor: YouTube/TV Arena sport

22:20

ZVEZDA GUBI 1:2, KIKS GLAZERA

Alvarez je gađao iz slobodnog udarca, centrirao u peterac, a Zvezdin golman je boksovao loptu u svoju mrežu.

22:19

Alvarez potpuno "hladan", za 1:1 u 46.

22:19

Veliko slavlje Zvezde u Mančesteru

22:18

58' Glazer ispred Holanda!

Omri Glazer nije uhvatio loptu posle šuta Hulijana Alvareza, Erling Holand je prišao, pokušao da je ugura u gol, ali je Izraelac odbranio!

Gvardiola pravi još jednu izmenu: Serđo Gomez izlazi, Manuel Akanži ulazi-

22:13

53' Siti daje gol, sudija poništava zbog ofsajda

Kajl Voker je dao gol nakon aktivacije u nedozvoljenoj poziciji. Sudije brzo poništavaju pogodak

22:07

GOL - MANČESTER SITI IZJEDNAČUJE NA 1:1!

Hulijan Alvarez je u prvoj akciji u drugom delu meča iskoristio asistenciju Erlinga Holanda, obišao Glazera i lako pogodio za izjednačenje,

22:05

Ovako je Zvezda šokirala Mančester!

Mirko Ivanić je majstor, a Osman Bukari je bio pravi na najvećoj sceni. Pogledajte gol Zvezde protiv Mančester sitija.

21:51

GOOOOOL!!!

Izvor: TV Arena sport premium

21:47

CRVENA ZVEZDA VODI U MANČESTERU!

OSMAN BUKARI DAJE GOL POSLE KONTRE!

Var je proveravao tu situaciju i utvrdio da nije bilo ofsajda pre trka napadača crveno-belih. Istrčao je na zicer i savladao Edersona!

21:45

Prinudna izmena u Mančester sitiju

Gvardiola u 43. minutu uvodi sa klupe Džeremija Dokua umesto Bernarda Silve, koji po svemu sudeći zbog povrede ne može da nastavi meč. Izdržao je 43 i po minuta na terenu i samo je seo na klupu.

Doku je odmah napao Stefana Mitrovića po desnoj strani i pokazao koliko je opasan.

21:43

Bravo za Zvezdinog golmana za prvih 40 minuta

21:42

Fenomenalan Omri Glazer!

Zvezdin golman zaustavio je šut glavom sa ivice peterca! Foden je gađao glavom, a Izraelac je zaustavio i taj šut.

21:39

Opet Alvarez i opet Glazer!

Zvezdin golman odbrnaio je udarac u 38. minutu, a Mančester siti imaće deseti korner večeras.

21:36

34' Ponovo šutira Holand!

Norvežanin je sada gađao glavom i prebacio gol. Druga prilika za najboljeg napadača Evrope u ovom delu meča.

21:36

Koreografija navjiača Sitija pred meč

21:33

21:33

31' Umalo šansa za Zvezdu!

Najbolja akcija crveno-belih, lopta Hvanga u kazneni prostor, ali nije bilo udarca ka golu Sitija. Bila je to završnica "5 na 4" u korist Zvezde, ali nije bilo prilike...

21:31

30' Ponovo šansa i ponovo Glazer!

Nejtan Ake je gađao glavom posle kornera, Glazer je odbranio i izbio loptu u korner!

21:27

PREČKA!

Imala je sreću Zvezda! Erling Holand gađađo je glavom u 25. minutu i pogodio prečku. Snažan udarac je zatresao okvir gola Beograđana.

21:24

21:20

21:19

18' Još jedan šut Sitija - Hulijan Alvarez!

Ponovo je lopta snažno letela ka golu crveno-belih i ponovo je Glazer bio na mestu.

21:18

Ovo Englezima bode oči!

Englezi odmah primetili ko je sponzor Crvene zvezde.

21:16

15' Sjajna odbrana Glazera!

Golman Crvene zvezde sjajno reaguje na šut veziste Sitije Rodrija. Gađao je isa oko 15 metara, "bomba" je odjeknula ka golu Beograđana, ali je Izraelac podigao ruku i izbio loptu u korner

21:12

11' Prvi pokušaj - Fil Foden, dva puta

Napadač "građana" prvi put je gađao iz daljine, a drugi put makazicama, posle izgubljene lopte Zvezde na sredini terena, zbog poprečnog pasa

21:06

5' Siti preti preko Vokera, Hvang reaguje

Vezista Zvezde na svom debiju za crveno-bele u Evropi odlično reaguje ispred Kajla Vokera i izbija loptu u korner

21:05

Specifična uloga Milana Rodića

Iskusni levi bek Crvene zvezde ima slobodu da prati Nunesa, bukvalno igra ispred odbrane jer iskače na njega.

21:01

POČELO JE!

21:00

20:59

Zvezda saznala rezultat u svlačionici!

Odigran je prvi meč u grupi crveno-belih!

20:37

Nova lopta Lige šampiona

20:34

Čeka se zvanični izlazak....

20:18

Tu je i trofej Lige šampiona!

Fudbalere će po izlasku na teren dočekati trofej Lige šampiona, jer je ovo prva utakmica "građana" od kada su u junu pobedili Inter u Istanbulu i postali prvaci Evrope. Tako su stali u grupu timova u kojoj je i Zvezda, koja od 1991. poseduje ovaj trofej u svojoj vitrini.

20:01

20:00

Formacijski, to ovako izgleda!

Izvor: uefa.com

19:55

OVO JE SASTAV ZVEZDE!

ZVEZDA: Glazer - Mijailović, Điga, Dragović, Rodić - Hvang, Stamenić - Bukari, Ivanić, Mitrović - Ndiaje

19:52

Siti u najjačem mogućem sastavu!

19:50

OVO JE TIM SITIJA!

SITI: Ederson - Voker, Dijas, Ake, Gomez, Rodrigo, Bernardo, Nunes, Foden, Alvarez, Haland

19:38

Glavni sudija je...

Portugalac Žoao Pinjeiro vodiće meč Siti - Zvezda, zajedno sa pomoćnicima iz svoje zemlje, Brunom Žezusom i Lusijanom Majom. U VAR sobi takođe će sedeti Portugalac Tijago Martinš, "avar" je Pol van Bekel, a četvrti sudija je takođe iz Portugala, Klaudio Filipe Ruivo Pereira

19:34

Gvardiola sigurno neće računati na ove igrače

Španski stručnjak unapred je znao ko od fudbalera Mančester sitija neće igrati protiv Zvezde, na čelu sa kapitenom Kevinom De Brujneom.

Izvor: Profimedia/Jeremy Landey/Focus Images/Sipa USA

19:31

Zvezda u krizi pred Siti

Crveno-beli imali su lošu uvertiru u početak Lige šampiona, jer su u prethodna tri kola Superlige doživeli dva poraza - protiv Voždovca i Čukaričkog, uz teško ostvarenu pobedu protiv Novog Pazara između te dve utakmice. Da li ćemo večeras videti novo, bolje lice Zvezde posle nekoliko nedelja loših nastupa Baharovog tima?

19:30

"Kada to kaže najbolji trener u istoriji..."

Izvor: Dusan Milenkovic/ATAIMAGES

19:29

Zvezdini omladinci primili pet golova u Mančesteru

U uvodu večerašnje utakmice, omladinci Zvezde doživeli su ubedljiv poraz od vršnjaka iz Sitija.