Superliga Srbije Crvena zvezda TSC uživo prenos

ZVEZDA OPET KIKSNULA - mučenje traje, a Partizan odmiče!

Crvena zvezda ponovo nije pobijedila u Superligi i sada zaostaje šest bodova za Partizanom!

Superliga Srbije Crvena zvezda TSC uživo prenos Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda i TSC od 19 časova na stadionu "Rajko Mitić" igraju odloženi meč 8. kola, u kojem će i jedni i drugi igrati na pobedu nakon neplaniranih kikseva u Superligi. I jedan i drugi tim igraju evo-takmičenja, a ova sreda je bio prvi slobodni termin da odigraju meč koji je ranije ove sezone odložen na zahtev Zvezde i uz protivljenje gostiju.

Pratite utakmicu klikom na "Razvoj događaja".

21:03

Delije vređaju fudbalere, a Bahar ovo poručuje!

"Nezadovoljan sam, nismo pobedili, a morali smo da pobedimo. Moramo da budemo spremni i da se podignemo za utakmicu u subotu", rekao je trener Zvezde za TV Arena sport.

21:02

KRAJ UTAKMICE, ZVEZDA - TSC 1:1!

Šok-golom Đakovca u nadoknadi, TSC je odneo bod sa Marakane, a Zvezda je izgubila dva. Partizan sada ima šest bodova više od branioca titule!

20:57

POTPUNI ŠOK NA MARAKANI - 1:1!

Ifet Đakovac pogodio je u 91. minutu! On je džoker Žarka Lazetića!

20:51

84' GOOOL - KATAI!

Aleksandar Katai ušao je sa klupe i doneo vođstvo 1:0! U 84. minutu on je prekinuo mučenje crveno-belih i prvi otključao čvrstu odbranu gostiju. Na odbijenu loptu o stativu posle udarca Jovana Mijatovića, Katai je glavom poslao u mrežu, za teško stečeno vođstvo Zvezde!

20:42

76' Hvang šutira najbolje do sada, korner!

Korejac je sada zahvatio loptu kako je hteo, išla je pod prečku, ali je Simić "skinuo" i izbacio u korner.

20:42

74' Bahar promenio trojicu igrača, Kraso pao sam od sebe

Šerif Ndiaje, Žan-Filip Kraso i Jovan Mijatović ušli su u igru pred finiš, a izašli su Piter Olajinka, Marko Stamenić i Osman Bukari. Totalna ofanziva crveno-belih, tokom koje je Kraso pokušao da iznudi penal, ali je prenaivno pao, bez ikakvog kontakta sa protivnikom.

20:35

70' Gađa i Ivanić - preko gola

Pokušao je u trku da levom nogom šutira Zvezdin ofanzivac, ali se nije namestio kako je hteo. Sa oko 18 metara od gola visoko je prebacio prečku. Polako ulazimo u završnicu meča.

20:30

63' Hvang šutira, Vlalukin blokira!

Zvezda napada, ali ne uspeva da stvori šansu. Korejac je gađao iz daljine, ali je defanzivac gostiju bio na pravom mestu da blokira taj udarac.

20:26

60' Iznenada šansa za TSC!

Petrović je sa leve strane pokušao da centrira sa oko 30 metara, ali je lopta išla veoma oštro ka golu, ka bližoj stativi i završila u "maloj mreži". Momenat strepnje za crveno-bele.

20:18

52' I opet šansa - Ivanić!

Zvezdin ofanzivac je primio loptu u gužvi u kaznenom prostoru, pokušao da je "plasira" pod prečku i prebacio gol.

20:17

50' Velika šansa za Zvezdu

Pao je golman TSC-a Simić posle duela sa saigračem Đorđevićem, Olajinka je zahvatio loptu na ivici peterca i prebacio je gol

20:14

46' Start Stamenića, Kuveljić mora van terena

Vezista Zvezde startovao je na sredini terena na visokog vezistu TSC-a Nikolu Kuveljića, sudija nije svirao faul, a igrač gostiju je završio na zemlji

19:52

Zvižduci na Marakani

Igrači su ispraćeni u tunel uz zvižduke sa zapadne tribine. Najbolju šansu u prvom delu meča imali su gosti, ali je Omri Glazer sačuvao domaće.

19:51

46' Pritisak Zvezde pred poluvreme

Kruži lopta od noge do noge fudbalera Zvezde u završnici prvog dela, ali nema prostora u odbrani TSC kroz koji bi lopta mogla da prođe do gola

19:42

36' Crveno-beli traže penal, penala nema

Piter Olajinka ušao je u kazneni prostor, Josip Ćalušić je startovao, a sudija Milan Mitić je pokazao da se igra nastavi i nije bilo potrebe da proverava tu situaciju.

Izvor: TV Arena sport/screenshot

19:36

32' Velika šansa i katastrofalan šut Lučića

Osman Bukari protrčao je po desnoj strani, ubacio loptu u kazneni prostor, a tamo je Vladimir Lučić šutirao veoma loše - visoko, visoko preko gola. Kombinacija aplauza za Bukarija i zvižduka za ovaj Lučićev potez.

19:35

31' Mučenje Zvezde i žuti karton za Ivanića

TSC je krenuo u još jedan napad, a Ivanić je morao da sruši igrača gostiju na sredini terena da bi sprečio novu šansu pred Glazerovim golom.

19:32

27' Glazer spasava Zvezdu!

Golman crveno-belih nogom je "skinuo" šut Saše Jovanovića na gol-liniji! Na odličan centaršut sa leve strane, napadač TSC-a je gađao nisko, a Izraelac je bio dobro postavljen i sprečio je da gosti povedu. Najbolja šansa do sada.

19:29

Povreda Zvezdinog desnog beka

Mladi Kosta Nedlejković ostao je na travi posle duela sa Josipom Ćalušićem i neće moći da nastavi. Umesto njega, sa klupe je ušao Lazar Nikolić

19:22

17' Preti TSC!

Nekadašnji đak Partizana Jovan Vlalukin izborio se za loptu po levoj strani, na dodavanje Saše Jovanovića pokušao da uhvati Glazera nespremnog, ali je njegov šut izblokiran i biće to korner za TSC.

19:16

12' Za početak meča - pokušaji iz daljine

Ivanić u Zvezdi i Kuveljić iz TSC-a pokušali su da pogode sa distance, ali nisu to bile prilike koje bi namučile golmane. Na startu meča deluje da je opredeljenje oba tima da gađaju iz daljine i da ne dopuste opuštanje Glazeru i Simiću.

18:57

Lazetićev tim dugo bez pobede

TSC je trećeplasirani na tabeli, sa pet bodova manje od Zvezde i serijoom mečeva bez pobede. Tim Žarka Lazetića poslednji put je pobedio u Superligi 16. septembra, nakon čega je igrao nerešeno protiv Mladosti u Lučanima (1:1), izgubio od Spartaka (0:2), ispao iz Kupa od drugoligaša Smedereva 1924 na penale, potom remizirao i protiv Voždovca i Novog Pazara...

18:55

Zvezdino mučenje u Superligi...

Crveno-beli uspeli su da "vežu" četiri pobede posle poraza od Voždovca i Čukaričkog, ali nisu impresionirali igrom ni u poslednjim mečevima, protiv Jvora i IMT-a. Muči se trener Barak Bahar da njegov tim proigra, muče se i njegovi igrači, ali više nemaju pravo na kiks.

Dobro došli u tekstualni prenos

Duel Crvena zvezda - TSC počinje u 19 časova i domaćin ima apsolutni imperativ pobede, jer u ovom trenutku zaostaje sedam bodova za liderom, Partizanom, i ima odigranu utakmicu manje.