vojvodina crvena zvezda uživo prenos livestream

Osman Bukari odlučio derbi u Novom Sadu! Pobjeda Crvene zvezde pred Ligu šampiona!

Osman Bukari dao dva gola i donio pobjedu crveno-bijelima protiv Vojvodine u Novom Sadu, 2:1! Slijedi meč odluke!

vojvodina crvena zvezda uživo prenos livestream Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda pobijedila je Vojvodinu u Novom Sadu 2:1 i osvojila važna tri boda uoči utakmice jeseni - protiv Jang Bojsa u Bernu u utorak od 21, u 5. kolu Lige šampiona. Ofanzivac iz Gane pogađao je u 3. i u 27. minutu, na asistencije Nasera Đige i Šerifa Ndiajea, dok je u međuvremenu vezista Vojvodine Radomir Milosavljević u 12. minutu kaznio kiks odbrane branioca titule i izjednačio na 1:1 na 15 minuta.

Zvezda je tako bar na nekoliko sati smanjila zaostatak za Partizanom na tri boda, pola sata pred derbi u Humskoj, gdje gostuje TSC. Crveno-bijelima je ova pobjeda u Novom Sadu bila i te kako važna i neophodna, prije svega za rad u miru uoči utakmice za plasman u Ligu Evrope.

Dešavanja sa meča pratite na MONDU klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA".

18:04

OVAKO IZGLEDA TABELA

Ovako sada izgleda tabela Superlige.

Standings provided by Sofascore

17:59

KRAJ! Vojvodina - Crvena zvezda 1:2!

Golovima Osmana Bukarija, Zvezda je pobedila Vojvodinu u gostima 2:1 i bar na nekoliko sati prišla na tri boda Partizanu, lideru Superlige koji sada ima utakmicu manje. Zvezda je u borbenom derbiju napravila pobedonosni uvod u meč odluke u Ligi šampiona, protiv Jang Bojsa u Bernu u utorak od 21 čas!

17:55

Igraće se još četiri minuta!

Napadi Vojvodine postaju sve jači u završnici meča na "Karađorđu"

17:53

90' Haos pred klupom Vojvodine

Trener Vojvodine Ranko Popović zadržavao je jednog saradnika koji je upravo isključen zbog dobacivanja sudiji. Ljuti su opet bili Novosađani zbog jedne odluke Milana Ilića na sredini terena i on je nakon burne reakcije sa klupe pokazao crveni.

Izvor: TV Arena sport/screenshot

17:48

85' Posle dugo vremena, Spajić zaigrao za Zvezdu

Počeo je 85. minut, a Zvezda jača odbranu u ovim trenucima i završava meč sa trojicom štopera. Osman Bukari, dvostruki strelac za Beograđane, izlazi iz igre uz aplauz zvezdaša, dok defanzivac Uroš Spajić ulazi u igru kao treći centralni defanzivac, kraj Aleksandra Dragovića i Nasera Đigu. Od bledog nastupa protiv Čukaričkog u gostima pre dva i po meseca, Spajić je do večeras odigrao samo minut u Superligi.

17:47

Bukari na zemlji, sudija Ilić prekida meč

Defanzivac Vojvodine Milan Lazarević zamahnuo je rukom i zakačio po glavi fudbalera Zvezde. Vojvodina je krenula u kontranapad, a sudija Ilić se oglasio nekoliko trenutaka kasnije nego što je bilo očekivano. Biće "slobodnjak" za crveno-bele u 85. minutu, Hvang prilazi lopti.

17:43

82' Glazer sprečava šansu Vojvodine

Dobro reaguje Zvezdin golman posle kornera, hvata loptu okružen igračima Vojvodine i sa njom leže na zemlju. Dok Bukari želi brzu kontru, Izraelac to usporava.

17:39

Lučić dribla, šutira... Malo mu je falilo!

Umalo 3:1 za Zvezdu!

Bukari krade loptu, koja u nekoliko dodavanja odlazi na levu stranu Zvezdinog napada, do Lučića, koji dribla, zalama, dobro šutira, ali na njegovu žalost Carević je bio na bližoj stativi i izbacfio loptu u korner!

17:32

Pruža se pomoć Nedeljkoviću

Nekoliko čvrstih duela na terenu "Karađorđa", dok Vojvodina pokušava da uđe u šansu. Zvezda kreće u napade tako što Dragović i Điga stanu na ivice peterca, pa tamo čekaju Glazerovu loptu, ali napadači Vojvodine su veoma blizu i vrše pritisak na goste.

17:27

64' Igra se na sredini terena u ovim trenucima

Dok vodi, Zvezda ipak želi da što pre postigne još jedan gol i da obezbedi mirniju prednost.

17:24

Ovako je Bukari doneo Zvezdi vođstvo 2:1

Osman Bukari
Izvor: YouTube/TV Arena sport

17:16

53' Ivanić pokušava - nema gola

Posle snažnog duela Radulovića i Dragovića, kao i žutog kartona treneru Vojvodine zbog prigovora, ofanzivac Zvezde Mirko Ivanić šutirao je snažno, ali nije pogodio metu. Ostaje 2:1 za Zvezdu.

16:51

Poluvreme!

16:42

38' Pritisak Zvezde!

Mladi desni bek Crvene zvezde gađao je sa desne strane kaznenog prostora, lopta je išla ka golu i malo je prebacila prečku. U sledećem napadu, ošra lopta Mirka Ivanića nije u petercu došla do Šerifa Ndiajea, jer je Marko Carević dobro reagovao.

16:36

Kiks Zvezde pre gola Voše za 1:1

Radomir Milosavljević ostao je zaboravljen u kaznenom prostoru Beograđana i nije propustio šansu da kazni taj kiks gostiju.

Radomir Milosavljević

16:33

Suze fudbalera Vojvodine!

Defanzivni vezista Vojvodine Mateus Indio u suzama je zbog povrede napustio teren u 25. minutu, a ušao je Norman Kembel. Dogodilo se to neposredno pre novog vođstva Zvezde.

16:31

KAKAV MEČ, OPET BUKARI!

Beograđani opet vode 2:1 na Karađorđu! Zvezdin napadač Osman Bukari ponovo je doneo vođstvo crveno-belima, snažnim udarcem iz peterca!

16:25

Ovako je Zvezda povela 1:0

16:21

Stigla potvrda - nije bio ofsajd!

16:16

12' IZJEDNAČENJE - 1:1!

Vojvodina je posle osam minuta izjednačila, golom Radomira Milosavljevića iz peterca! Omri Glazer nije mogao da interveniše, a sudija je posle duge provere u VAR sobi ipak priznao pogodak.

16:16

11' Šansa za crveno-bele - prečka!

Im Bom Hvang odlično je šutirao sa ivice kaznenog prostora i pogodio prečku. Uhvatio se za glavu, bio je baš, baš blizu.

16:08

3' GOOOL, ZVEZDA VODI!

Osman Bukari utrčao je u kazneni prostor Vojvodine po desnoj strani i iz "mrtvog" ugla pogodio za rano vođstvo Beograđana u Novom Sadu!

16:03

Ko je sve na tribinama

Bivši reprezentativac Srbije Miloš Krasić, bivši vezista Zvezde i selektor mladih kategorija Radovan Krivokapić, vrh Crvene zvezde na čelu sa Zvezdanom Terzićom... I loža "Karađorđa" je spremna za derbi.