A zatim je Kristijan Belić postavio konačnih 3:3 u Humskoj!

20:28

KRAJ MEČA - 3:3!

Fudbaleri Partizana nisu stigli do pobede, pa poslednji meč u ovoj godini, protiv Crvene zvezde, čekaju sa dva boda manje od najvećeg rivala!

20:23

90. minut - Još 4 minuta!

Iako se možda očekivala i malo duža nadoknada, glavni arbitar je pokazao da će se igrati četiri minuta!

20:20

87. minut - GOL, Belić!

Nastavlja se potpuno fudbalsko ludilo u Humskoj, Partizan se ponovo vraća u meč! Kristijan Belić je izjednačio, nakon duge akcije crno-belih i odlične asistencije Saldanje.

20:14

82. minut - Izmjena!

Na terenu je i mladi Nemanja Trifunović. On je ušao umesto Saničanina, što je izuzetno ofanzivna izmena Igora Duljaja.

20:10

77. minut - Izmjena!

Vasilije Đurić dobija priliku u finišu meča, a izlazi Činedu koji je odigrao odličan meč. Biće Radničkom potrebno malo svežine za završnicu utakmice u Humskoj.

20:07

74. minut - GOL, Vidakov!

Fantastično je pratio akciju rezervista Milan Vidakov, a nakon katastrofalne greške odbrane Partizana pogodio je praznu mrežu gola crno-belih. Ponovo vodi Radnički - 3:2 za hoste u Humskoj!

20:03

69. minut - Izmjene!

Kristijan Belić i Ksander Severina na terenu umesto Natha i Kalulua, a na drugoj strani terena Miloš Vidović menja Sahlija.

19:56

63. minut - NE VAŽI GOL!

Presuda je stigla iz VAR sobe, Mateuš Saldanja je bio u ofsajdu kada je bibars Natho uputio loptu ka njemu. Ostaje 2:2 u Humskoj, a nas čeka prava drama do kraja meča!

19:55

62. minut - Izmjena!

Umesto strelca prvog gola Gluščevića na terenu je Milan Vidakov, što bi moglo da najavi ofanzivu gostiju iz Šumadije. Nekadašnji napadač Vojvodine imaće malo manje od pola sata da nastavi sjajnu golgetersku seriju pošto je u poslednje vreme redovno tresao mreže.

19:54

61. minut - GOL, Saldanja!

Čekaćemo proveru iz VAR sobe nakon pogotka Mateuša Saldanje, ali za sada važi drugi gol na meču brazilskog napadača. Ukoliko tako ostane i posle provere, Partizan će prvi put voditi na meču protiv Radničkog iz Kragujevca.

19:41

48. minut - Leković!

Sevnulo je i na drugoj strani. Nakon udarca Zahida Leković je zaustavio loptu, a na odbitak nije dovoljno brzo natrčao Nemanja Nikolić, koji je sredinom prvog dela meča zamenio Meniga.

19:40

47. minut - Stojković!

Defanzivac Partizana Aranđel Stojković najzaslužniji je što gosti nisu ponovo stigli do prednosti. Ostali su pred golom Partizana Bevis i Činedu, ali je desni bek presekao dodavanje pred šut ka golu.

19:38

46. minut - Nastavljamo!

Treneri nisu napravili izmene na poluvremenu, pa drugi deo meča počinju igrači koji su završili prvi. Gledali smo fantastičan meč u Humskoj, nadamo se da će i nastavak biti na tom nivou.

19:25

Golovi Partizana!

Partizan je u finišu prvog dela meča uspeo da se vrati i izjednači rezultat! Crno-beli su pogodili prvo preko Mateuša Saldanje:

Prvi pogodak crno-belih.

A zatim i preko Bibarsa Natha, koji je još jednom pokazao klasu!

Drugi gol crno-belih.
19:23

POLUVRIJEME - 2:2!

Tražili su penal gosti iz Kragujevca, ali je glavni arbitar odsvirao kraj prvog dela igre u Humskoj! Gledali smo spektakularnu fudbalsku predstavu - dva gola Radničkog, dva gola Partizana i još nekoliko odličnih prilika na obe strane terena.

19:18

44. minut - GOL, Natho!

Nastavlja se spektakl u Humskoj! Fantastičan slobodan udarac Bibarsa Natha, sa 20 metara udaljenosti, preko živog zida Radničkog iz Kragujevca. Leković se bacio, ali stigao je samo da ulepša pogodak Partizanovog kapitena. Nerešeno je u Humskoj!

19:12

39. minut - GOL, Saldanja!

Postiže pogotka Partizanov Brazilac u finišu prvog dela meča i tako smanjuje prednost gostiju iz Kragujevca. Zahid je sjajno pronašao Kalulua na drugoj stativi, a povratnu loptu u gol je spakovao Saldanja, najubojitiji igrač Partizana.

19:10

Golovi Radničkog!

Ovako su Kragujevčani stigli do dva gola prednosti u Humskoj! Prvo se u strelce upisao Matija Gluščević...

Prvi gol Kragujevčana.

...a zatim i Džofri Činedu!

Drugi gol Kragujevčana
19:02

28. minut - Izmjena!

Umesto Kvinsija Meniga na terenu je Nemanja Nikolić! Igor Duljaj je već na polovini prvog dela meča bio nezadovoljan izdanjem svojih igrača, pa je na teren poslao Nikolića, koji je često bio džoker ove sezone.

18:49

16. minut - GOL, Činedu!

Raspala se odbrana Partizana u Humskoj! Džofri Činedu se izvukao na drugu stativu i fantastično sačekao centaršut, koji je udarcem glavom poslao u mrežu iza Aleksandra Jovanovića!

18:41

7. minut - GOL, Gluščević!

Spektakularna akcija Radničkog iz Kragujevca u Humskoj, a zatim i pogodak Gluščevića sa nekih sedam ili osam metara udaljenosti, gde je odlično sačekao centaršut po zemlji sa levog boka.

18:33

1. minut - Počinjemo!

Važan meč igra se u Humskoj, Partizan mora da pobedi Radnički iz Kragujevca!

18:20

Kragujevčani bez opreme!

Zanimljiva situacija večeras u Beogradu, pošto ekipa Radničkog ima veliki problem. Gosti u Beogradu ostali su bez opreme pošto je opljačkan njihov klupski autobus, iz kojeg su nestali i dresovi u kojima je trebalo da nastupe protiv crno-belih. Šta je rešenje videćemo kad počne meč.

18:05

Zvezda pobijedila!

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali spartak u Subotici (4:1) zahvaljujući razigranom tinejdžeru Jovanu Mijatoviću (18), a time sebi obezbedili prvo mesto na tabeli pred derbi koji se u sredu igra u Humskoj. Zvezda u ovom trenutku ima tri boda više od Partizana i gol-razliku koja je za čak devet pogodaka veća, pa je teško očekivati da tim Igora Duljaja protiv Kragujevčana može da se vrati na čelnu poziciju.

17:50

Rezervisti!

Partizan: Stevanović, Baždar, Belić, De Medina, Filipović, Jevremović, Nikolić, Šćekić, Šehović, Severina, Trifunović

Radnički: Pajović, Bukumira, Jovanović, Milošević, Petrović, Simović, Tomović, Vidakov, M. Vidović, U. Vidović, Đurić

17:40

SASTAVI!

Partizan: Jovanović - Stojković, Marković, Saničanin, Antić - Stjepanović, Natho - Menig, Zahid, Kalulu - Saldanja

Radnički: Leković - Adžić, Izučukvu, Mitrović, Pecelj - Ristić - Čolović, Bevis, Sahli, Gluščević - Činedu

Partizan u krizi?

Crno-beli su na poslednja tri prvenstvena meča u Superligi zabeležili dvap oraza - protiv TSC-a (4:0) i Radničkog iz Niša (2:1). Ti rezultati omogućili su Crvenoj zvezdi da stigne na vrh tabele, pa ekipa Igora Duljaja više nema pravo na kiks.