Borac - Krumovgrad uživo prenos livestream

Pobjeda Borca pred povratak iz Antalije - Krumovgrad poražen 3:2!

Fudbaleri Borca savladali Krumovgrad 3:2 u posljednjem pripremnom meču pred povratak iz Turske.

Borac - Krumovgrad uživo prenos livestream Izvor: MONDO

Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su bugarski Krumovgrad u posljednjoj provjeri na pripremama u Antaliji.

Pogodak Zorana Kvržića sa bijele tačke i golovi Davida Vukovića i Envera Kulašina bili su dovoljni za pobjedu protiv bugarskog prvoligaša koji je u dva navrata smanjivao vođstvo Borca, ali nije uspio da stigne i do izjednačenja.

Vće u osmom minutu oboren je Erera u protivničkom šesnaestercu, a Kvržić je bio siguran realizator jedanaesterca za rano vođstvo crveno-plavih.

Vrlo brzo mogao je Borac da udvostruči vođstvo preko Kulašina koji je imao dvije prilike, ali Makendžijev prvo brani njegov udarac u situaciji "jedan na jedan", a potom se krilni igrač crveno-plavih nije njajbolje snašao u petercu, odnosno nije najbolje zahvatio brzu loptu.

Ipak, lider Premijer lige BIH je u 15. minutu stigao do 2:0 poslije lijepe akcije po desnoj strani nakon koje je mladi Vuković poslao loptu u mrežu.

Uspjeli su Bugari da smanje na 2:1 preko Juseina u 32. minutu, ali sedam minuta kasnije ponovo je Borac stigao do dva gola prednosti kada je Kulašin pogodio iz peterca nakon ubacivanja Blagaića.

U drugom poluvremenu Krumovgrad je inicijativu krunisao golom za 3:2, pogodio je Tonev koji se najbolje snašao u šesnaestercu nakon blagog opuštanja crveno-plavih.

Pokušavala je bugarska ekipa da stigne do izjednačenja, ali nije uspio da ponovo probije bedem Borca.

Ekipa Vinka Marinovića tako je stigla do prve pobjede u Antaliji nakon tri poraza i remija. Poražena je od Baltike i Pjunika identičnim rezultatom 2:0, a potom su upisali minimalan poraz od Tirola, dok je sa Dinamom Mahačkala odigrala neriješeno - 1:1.

Tok meča pročitajte na Razvoj događaja!

14:46

KRAJ UTAKMICE: Borac - Krumovgrad 3:2

14:31

Uzbuđenja pred golom Jurkasa

75' - Nakon loše izvedenog kornera Borca bugarska ekipa imala je kontru koju je vukao Souza, međutim, izbijena je lopta u korner, a potom su još jednom pokušali da uposle Brazilca koji je ušao s klupe, ali neuspješno

14:23

Dva udarca Krumovgrada

67' - Bugarska ekipa pokušava da dođe do izjendačenje, vidjeli smo dva pokušaja Krumovgrada, oba su završila daleko od gola.

14:22

Jurkas mijenja Pavlovića na golu

14:16

kOŠKANJE NA TERENU

Oduzeo je Jokić loptu Kolevu, a potom je došlo do manjeg koškanja na terenu, srećom sve se brzo završilo.

14:15

GOOOL! Borac - Krumovgrad 3:2

Krumovgrad je smanjio na 3:2 u 56. minutu. Iskoristili su Bugari opuštanje u ekipi Borca i jedan loš pokušaj iznošenja lopte, a nakon kraće akcije u gužvi se najbolje snašao Tonev koji je zatresao mrežu i smanjio prednost Borca.

14:09

Pritisak Krumovgrada u nastavku

Bugarska ekipa ima inicijativu u drugom poluvremenu, ali bez konkretnih prilika. U međuvremenu su izvršene brojne izmjene u obje ekipe.

14:01

Počelo je drugo poluvrijeme!

13:48

Kraj prvog poluvremena

13:48

Golman Makendžijev kao libero

43 ' - Odlična lopta Blagaića iza odbrane Krumovgrada za Vukovića, ali je golman Makendžijev istrčao na 25 metara i izbio loptu

13:46

Pokušaj Krumovgrada

41' - Sada u šansi bugarska ekipa, šutirao je Areas sa nekih 17 metara, ali daleko iznad gola

13:43

GOOOL! Borac - Krumovgrad 3:1

39' - Borac vodi 3:1. Blagaić je ubacio prizemnu loptu u peterac, Lukić propustio, a Kulašin je pospremio u mrežu.

13:37

GOOOL! Borac - Krumovgrad 2:1

32' - Krumovgrad je smanjio na 2:1. Jusein je primio loptu na 18 metara i šutirao sa ivice šesnaesterca, a lopta je završila u mreži Pavlovića, koji je možda mogao i bolje da interveniše.

13:28

Novi promašaj Krumovgrada

25' - Pokušao je jedan fudbaler bugarske ekipe glavom sa nekih 12-13 metara, ali je bila to prejaka lopta i nakon ne baš najboljeg udarca glavom završila je u gol-autu

13:22

Šansa za Krumovgrad!

18' - Dobra prilika za bugarski tim. Nakon ubacivanja u šesnaesterac vraćena je povratna lopta za Koleva koji šutira tik pored stative. Bila je to najbolja šansa za Krumovgrad.

13:19

GOOOL! Borac - Krumovgrad 2:0

15' - Borac vodi 2:0 nakon sjajne akcije. Nekoliko igrača učestvovalo je u akciji po desnoj strani iz koje je upućen centaršut u peterac za mladog Vukovića koji pogađa za 2:0.

13:17

Ponovo Kulašin!

13'- Još jednom je Kulašin bio u šansi, ovog puta nakon centaršuta sa lijevog krila, ali ga je lopta u gužvi više pogodila nego što je on uputio udarac i odlazi to pored gola

13:16

Golman spašava Bugare!

12' - Odlična prilika za Borca iz dva poteza - Erera je izveo slobodan udarac kroz svog šesnaesterca, poslao je dugu loptu koju Lukić spušta u prostor za Kulašina, ali Makenždijev brani njegov pokušaj u situaciji "jedan na jedan"

13:13

GOOOL! Borac - Krumovgrad 1:0

Borac vodi od 9. minuta - siguran sa bijele tačke bio je Kvržić

Izvor: MONDO

13:12

PENAL ZA BORAC!

8' - Erera je probio u šesnaesterac, defanzivac Krumovgrada je zakasnio i oborio ga i dosuđen je jedanaesterac

13:10

Bez prilika u uvodnim minutama

Na početku utakmice bez prilika, vidjeli smo tek nekoliko pokušaja ubacivanja u šesnaesterac nakon kojih je reagovala odbrana i izbila loptu ili su to bili loši pokušaji koji su završili u gol-autu