Radnički Niš Crvena zvezda uživo prenos livestream Superliga Srbije

Crvena zvezda preskočila Partizan! Pobjeda crveno-bijelih i povratak na prvo mjesto Superlige!

Crvena zvezda je pobijedila Radnički u Nišu i popela se na vrh tabele Superlige.

Radnički Niš Crvena zvezda uživo prenos livestream Superliga Srbije Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je u Nišu savladala ekipu Radničkog sa 2:0, u meču 25. kola Superlige Srbije, i tako prestigla Partizan na tabeli.

Zvezda je poslije ove pobjede prva sa 62 boda i ima dva više od drugoplasiranog Partizana. Radnički je na 14. poziciji sa 23 poena.

Povela je Zvezda golom Gelora Kange u 34. minutu. Šutirao je vezista crveno-bijelih sa oko 20 metara, lopta je zakačila Bakića i završila u mreži Radničkog.

Najbolju priliku Radnički je propustio u 69. minutu. Poslije centaršuta Cvetkovića, Smajlagić je ostao sam i sa pet metara šutirao glavom, ali je Glazer odlično intervenisao i spasio gol Zvezde.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Katai u 88. minutu. On je nakon centaršuta Rodića mirno reagovao i plasirao loptu u mrežu.

Tok utakmice pogledajte klikom na RAZVOJ DOGAĐAJA.

20:49

Kraj utakmice, Radnički - Zvezda 0:2

20:43

GOL - Zvezda vodi 2:0!

Aleksandar Katai u 87. minutu pogađa i odlazi da slavi sa Delijama. Mirko Ivanić i Milan Rodić kombinovali su na levoj strani, Katai je prihvatio loptu u kaznenom prostoru i rutinski je poslao u suprotan ugao.

20:26

OMRI GLAZER OPET SPASAVA ZVEZDU!

Fenomenalna reakcija čuvara mreže Zvezde na šut Semira Smajlagića! Ubacio se igrač Radničkog iz drugog plana, uhvatio golmana na stajnoj nozi, ali se Izraelac i pored toga snašao i odbranio šut. Samo zahvaljujući njemu i dalje na semaforu piše 0:1.

20:22

Umalo 0:2!

Olajinka je glavom odlično šutirao iz teške pozicije (skočivši unazad, lopta je bila previsoka), a lopta je otišla blizu leve stative. U toku je 66. minut i Zvezda kontroliše meč, mada nije stvorila šansu od starta drugog dela i pokušaja Bukarija

20:11

Ovim golom je Zvezda povela u Nišu

Gelor Kanga
Izvor: YouTube/TV Arena sport

19:54

- Poluvreme -

Golom Gelora Kange u 34. minutu, Zvezda je stekla prednost na Čairu. Pogledajte prve fotografije sa utakmice

19:47

42' Najbolja šansa za Radnički!

Golman Omri Glazer sačuvao je Zvezdu! Vladimir Cvetković je sam sebi napravio prostor, gađao sa distance i čuvar mreže crveno-belih je odbranio

19:35

34' GOL, GELOR KANGA!

Dao je gol Zvezdin vezista i otrčao pravo u zagrljaj treneru Vladanu Milojeviću, koji veruje u njega od prvog minuta ove zime. Pogodio je Gabonac udarcem sa distance, a lopta je prošla kroz "šumu nogu"

19:23'

Traju Zvezdini napadi!

Mladi Jovan Šljivić propustio je veliku šansu - zicer!

19:09

Kanga gađa sa više od 30 metara

Pokušao je vezista Zvezde sa velike distance u 8. minutu i nije bio blizu. Tribine Čaira se još pune

18:56

Zvezda može na prvo mesto

U burnoj utakmici u Humskoj, Partizan je izgubio od Napretka i crveno-beli tako su stekli šansu da pobedom u Nišu osvoje vrh tabele

18:37

Sastavi!

Izvor: TV Arena sport/screenshot

18:36

Dobro došli u tekstualni prenos

Crvena zvezda od 19 časova gostuje Radničkom iz Niša u sklopu nastavka trke za titulu sa Partizanom. Domaćin dočekuje meč pod vođstvom novog trenera, Dejana Joksimovića, nakon burnog odlaska Nikole Trajkovića iz Niša