crvena zvezda mladost lucani uzivo prenos livestream arena sport superliga rezultat

Rutinska pobjeda Crvene zvezde: Dragović pogodio za tri boda u Lučanima

Crvena zvezda pobijedila Mladost u Lučanima.

Crvena zvezda već je osvojila titulu to je potvrdila još jednom i u Lučanima, u meču koji za nju nije imao rezultatski značaj. Pobijedila je ekipu Mladosti sa 1:0. Gol vrijedan pobjede i tri boda postigao je Aleksandar Dragović.

Po završetku susreta svoje viđenje meča dao je Vladan Milojević. "Nije lako, ali mi imamo motive. Rekao sam igračima, mi smo tim, hoću da radimo ,sami sebi smo stavili cilj da ostvarimo maksimalan broj bodova u plej-ofu. Zadovoljan sam igrom, zalaganjem. Idemo dalje. Nema puno vremena, očekuje nas težak meč u nedjelju, da nastavimo u istom ritmu."

Dešavanja sa meča pratite na MONDU klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA".

20:27

GOL ZA POBEDU

Pogledajte i gol Dragovića za pobedu u Lučanima.

Dragović gol protiv Mladosti
Izvor: YouTube/Arena sport

20:25

MILOJEVIĆ: IMAMO MOTIV

Trener Zvezde Vladan Milojević prvi je stao pred kamere "Arene sport".

"Nije lako, ali mi imamo motive. Rekao sam igračima, mi smo tim, hoću da radimo ,sami sebi smo sstavili cilj da ostvarimo maksimalan broj bodova u plej-ofu. Zadovoljan sam igrom, zalaganjem. Idemo dalje. Nema puno vremena, očekuje nas težak meč u nedelju, da nastavimo u istom ritmu"

Potom se oglasio Nermin Useini, šef struke Mladosti.

"Čestitam Zvezdi na tituli, igrala je dobar fudbal i želim joj puno sreće u Evropi. Imali smo neke svoje šanse, nismo ih iskoristili, promašili zicer. Zvezda nas je kaznila i zasluženo pobedila. Motiva uvek ima protiv ovakve ekipe koja predstavlja srpski fudbal u Evropi."

20:20

KRAJ

Meč je završen, Crvena zvezda je pobedila u Lučanima golom Dragovića - 1:0.

20:09

81' - ŠANSA ZA ŠERIFA

Mogao je Šerif Endiaj odmah da se upiše u listu strelaca čim je ušao na teren, ali je njegov šut odbranio Stamenković.

20:05

77' - ZVEZDA ČUVA PREDNOST, UŠAO ENDIAJ

Zvezda čuva prednost, ušao je Endiaj umesto Kataija.

19:57

68' - DRAGOVIĆ ZA VOĐSTVO

Centaršut Krasoa, loša intervencija odbrane domaćeg tima, Dragović je sve to pratio i smestio loptu u gol za vođstvo od 1:0.

19:53

65' - VELIKA ŠANSA ZA MLADOST

Mogla je Mladost da povede u 65. minutu, Jakuba Silue našao se sam na oko 10 metara od gola, namestio se, šutirao pravo u Glazera.

19:46

58' - STATIVA KRASOA

Konačno neko uzbuđenje na meču, Kraso je pogodio stativu.

19:43

56' - TROSTRUKA IZMENA

Milojević je uveo Ivaniša, Krasoa i Hvanga, izveo je Šljivića, Sremčevića i Radojevića.

19:33

46' - DRUGO POLUVREME

Počelo je drugo poluvreme.

19:17

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme u Lučanima, nema golova - 0:0.

19:05

35' - BEZ VELIKIH ŠANSI

I dalje se čeka neka velika šansa i prilika za pogodak u Lučanima.

18:56

25' - GOLOVA NEMA

Zvezda ima loptu, ali ne i prave šanse, nema golova još uvek.

18:42

11' - KANGA PREKO GOLA

Kanga je šutirao sa ivice kaznenog prostora, poslao je loptu preko gola.