Da li je Crvena zvezda oštećena za penal? Olajinka pao, sudija samo odmahnuo rukom! (VIDEO)

Crvena zvezda je željela penal u finišu prvog poluvremena, ali nije dosuđen.

Je li bio penal za Crvenu zvezdu protiv Monaka Izvor: Arena sport TV/printscreen

Crvena zvezda je postigal jedan gol iz penala na meču sa Monakom, a željeli su crveno-bijeli da i drugi put budu poslati na bijelu tačku. Nakon što je Šerif Endiaje postigao pogodak u 27. minutu, u 43. je poslije pada Olajinke gostujući tim želio da ponovo dobije najstrožu kaznu.

Centrirao je iz kronera Timi Maks Elšnik, a Piter Olajinka je bio na prvoj stativi. Slovenac je centrairao, a kada je Nigerijac pao u šesnaestercu čekao se zvižduk sudije, ali ga nije bilo. Bilo je kontakta između Olajinke i kapitena Monaka Denisa Zakarije, ali ne dovoljnog da arbitar donese odluku o penalu.

Ko zna kako bi išao tok ovog meča da je ovdje Crvena zvezda povela 2:1? Samo nekoliko  minuta kasnije, poslije greške odbrane crveno-bijelih, Bril Embolo je postigao gol za 2:1, a onda je Singo dao evrogol za 3:1 i Monako je već bio daleko od Crvene zvezde. Pogledajte ovu situaciju: