Borusija ne da Bajernu da se opusti (VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali Štutgart u 14. kolu Bundeslige.

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su na domaćem terenu Štutgart 4:1 u meču 14. kola Bundeslige i tako ne dozvoljavaju lideru Bajernu da se opusti.

Da je Štutgart slavio aktuelni šampion već bi mogao da slavi titulu jesenjeg šampiona. Ovako moraće još da pričekaju.

Na početku meča Kastro je obradovao domaće navijače.

...

Kakav je to meč Borusije Dortmund kad gol ne postigne Obamajang. To se nije desilo, a napadač je postigao fantastičan gol nakon što je “potkopao” loptu. Igrao se 19. minut, a bio je to 17 gol najboljeg strijelca Bundeslige.

...

Nadu gostima da mogu nešto da urade na prepunom “Signal Iduna “ parku dao je Didavo, koji je postigao gol u finišu prvog dijela. Pola posla odradio je asistent Filip Kostić.

...

Pobjednik je praktično odlučen u 65. minute kada je Nidermajer postigao autogol. Fudbaler Štutgarta je nespretno reagovao i u svom šesnaestercu pogodio protivničkog igrača od koga se lopta odbila u gol.

Konačnih Borusija Dortmund- Štutgart 4:1 postavio je Obamejang novim golom. Igrao se 90. minut.