"Nikola, može izjava?"

Tragičar burne utakmice pred oko 10.000 navijača u Humskoj nije imao snage da razgovara sa novinarima posle meča.

Partizan Vojvodina Ninković bez izjave Izvor: MN PRESS

"Izvini, stvarno nisam dobro".

Ovako je trajao razgovor između reportera MONDA u Humskoj i tragičara burnog derbija 20. kola Superlige, završenog rezultatom Partizan – Vojvodina 0:2.

Mladi fudbaler crno-belih Nikola Ninković, kojem je golman gostiju Nikola Perić odbranio penal u 89. minutu za 1:1, nije imao ni snage, ni volje da komentariše utakmicu u kojoj su oba tima olako "bacila" 45 minuta u zaborav, a u nastavku priredili nekoliko šokova za navijače dva kluba.

Ninković je, kada je meč pred oko 10.000 navijača u Humskoj bio završen, a to je značilo samo početak incidenata, ostao da stoji dugo nepomičan na igralištu, a potom je prekrio lice dresom i otišao u tunel...

Partizan je ove subote popodne prekinuo seriju dobrih rezultata i doživeo čak šesti poraz ove sezone, uz još pet remija, pa ostaje na četvrtom mestu na tabeli u nadi da će se u četvrtak uveče, na istom mestu, pevati drugačija pesma.

Sa Ninkovićem u startnih 11 ili ne, to zna samo trener Ljubinko Drulović, koji je pred još neispražnjenim tribinama popularnog "JNA" vratio igrače na trčanje odmah posle susreta.