Vojvodina prestigla Radnički i Partizan

"Lale" od dolaska Nenada Lalatovića samo pobeđuju!

Vezali su fudbaleri Vojvodine i četvrtu uzastopnu pobedu!

Iako bez suspendovanog trenera Nenada Lalatovića na klupu, Novosađani su odigrali još jedan dobar meč i pred svojim navijačima savladali Jagodinu 3:1 za nastavak maksimalnog niza od kada je mladi trener seo na klupu novosadskih crveno-belih.

Počelo je odlično po "lale", pošto su za manje od 15 minuta već stigli do 2:0. Strelci su bili Lazar Rosić u 8. i Ognjen Ožegović u 14. minutu.

Gosti se, međutim, nisu predali i u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena uspeli su da izjednače preko Mladena Popovića.

Imao je potom Mirko Ivanić sjajnu priliku da iz penala u poslednjim trenucima prvog dela vrati "plus dva" svom timu, ali nije bio precizan.

Po povratku sa odmora igrači Jagodine zaigrali su ofanzivnije i pokušali da stignu do izjednačenja. Nadu su imali sve do 80. minuta, kada je Ožegović svojim drugim golom otklonio svaku dilemu.

"Lale" su ovom pobedom prestigle Radnički iz Niša i Partizan, s tim da crno-beli svoju utakmicu 21. kola igraju u nedelju, protiv Rada na Banjici, tako da imaju šansu da se vrate na četvrtu poziciju. Jagodina je ostala u zoni ispadanja.