KUP: "Štikla" Ibiševića za četvrtfinale!

Fudbaleri berlinske Herte izborili su u srijedu uveče plasman u četvrtfinale Kupa Njemačke pobjedom u gostima u Nirnbergu (0:2). Pogledajte sjajni potez reprezentativca Bosne i Hercegovine

Domaće je u 32. minutu "načeo" češki internacionalac Vladimir Darida nakon fantastične asistencije napadača selekcije Bosne i Hercegovine Vedada Ibiševića.

Nakon što je s dva pogotka pomogao da Herta "torpeduje" Darmštat u gostima u posljednjem kolu Bundeslige, Vedo je bio odličan i u Kupu Njemačke.

U stilu Zlatana Ibrahimovića, centarfor Herte je "štiklom" dodao loptu do Čeha, koji je pogodio bliži ugao gola Nirnberga - 0:1.

Fantastična asistencija Vedada Ibiševića protiv Nurnberga u stilu Zlatana Ibrahimovića!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! - www.sportam.info

Posted by AM Sport on Wednesday, December 16, 2015

Konačan udarac Nirnbergu zadao je Amerikanac Džon Bruks u 65. minutu nakon što je odlično asistirao strijelac prvog pogotka Vladimir Darida.