Šta su Grobari rekli igračima na poluvremenu...

Situacija kakva se viđa verovatno samo u Srbiji...

Grobari zvali igrače na razgovor FOTO Izvor: MN PRESS

Fudbal se igra na svim  meridijanima, ali malo gde igrači na poluvremenu, ukoliko takav zahtev s tribina stigne, moraju prvo na razgovor s vođama na vijača, pa sa trenerom.

Više puta viđena slika u Humskoj ponovljena je ove subote predveče.

Na poluvremenu meča 28. kola Superlige, pri rezultatu Partizan - Radnik 0:2, nekoliko stotina najvatrenijih Grobara sa juga pozvalo je prvotimce kluba da dođu podno tribine i, koliko prisutni na stadionu, toliko i oni pored TV-a, mogli su da primete da je razgovor trajao minut-dva.

Posle toga, crno-beli produžili su u svlačionicu, održali sastanak sa trenerom Ivanom Tomićem i vratili se na teren rešeni da poprave stvari što su na kraju i uspeli - pobedili su 3:2 i zabeležili četvrti uzastopni trijumf u nizu, a strelci su bili 16-godišnji Dušan Vlahović i 38-godišnji Saša Ilić.

Dva puta...

Ujedno, to su novi rekorderi Partizana u kategorijama "najmlađi strelac" i "najstariji strelac".

Najstarijeg, novinari su pitali o čemu je bilo govora u razgovoru sa Grobarima...

"Ništa nam posebno nisu rekli, samo da treba da budemo bolji", rekao je Ilić.

Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je da je dobro što je tim uspeo da napravi preokret protiv Radnika i pobedi, ali da ekipi kao što je njegova ne sme da se dešava prvo poluvreme kakvo je bilo danas.

"Dobra stvar je što smo posle 0:2 uspeli da nadoknadimo rezultat i pobedimo, ali je problem što smo u prvom poluvremenu primili dva gola posle naših kornera. Radnik je uz to stvorio još dve dobre kontre. Takve stvari ekipi kao što je Partizan ne bi smele da se dešavaju", rekao je Ilić novinarima posle meča.

O Vlahoviću...

"Posebno mi je drago zbog Ducija, jer je do sada odigrao tri-četiri utakmice i nije uspeo da postigne gol. Ovo će mu mnogo značiti na psihološkom planu", rekao je Ilić.