Hrvatska pobedila 10:0!

"Vatreni" veoma motivisani uoči starta Evropskog prvenstva.

Turska i Češka će se sigurno zabrinuti, a možda i Španija.

Hrvatska je u generalnoj probi pred Evropsko prvenstvo u Francuskoj "demolirala" slabašni San Marino - 10:0 (6:0)!

Jeste da rival nije bio adekvatan, međutim, nije lako dati 10 golova bilo kome, a od toga čak šest u prvom delu utakmice.

Raspucani su bili "vatreni" u subotu uveče u Rijeci, a predvodili su ih Mario Mandžukić i Nikola Kalinić sa po tri pogotka. Prvi je svoj het-trik ostvario u pre poluvremena (23, 36, 38. minut), a drugi po povratku sa odmora (59, 73, 84). U strelce su se upisali još Marko Pjaca (20), Dario Srna (24), Ivan Perišić (40) i Ivan Rakitić (50).

Selektor Ante Čačić može da bude zadovoljan posle ove provere, navijači imaju razlog za optimizam, ali sačekajmo "ono pravo".

Hrvatska će na Evropskom prvenstvu startovati 12. juna protiv Turske, zatim sledi duel sa Češkom (17. juna), a onda i najteži ispit, protiv Španije (21. jun).