U mečevima od 17 časova u domaćoj Superligi pobede Bačke i Rada.

Superliga Srbije 11. kolo rezultati Izvor: MONDO/MILUTIN VUJIČIĆ
Izvor: MONDO/MILUTIN VUJIČIĆ

U utakmicama od 17 časova četiri gola!

Fudbaleri Bačke uspeli su da u uzbudljivoj utakmici ostvare novu pobedu pred svojim navijačima, i tako najavili koliko im prija igranje na njihovom stadionu u Bačkoj Palanci, pošto su savladali Voždovac 2:1 (0:0).

Beograđani su u prvom poluvremenu promašili jedanaesterac, a Nemanja Ilić je Palančane doveo u vođstvo u 64. minutu, da bi u 84. Marko Gajić izjednačio. Bačkoj je "trebalo čudo", pošto nijednom ove sezone nisu dali više od jednog gola na meču, ali su u tome uspeli u ovom 11. kolu.

Pobedonosni gol u Bačkoj Palanci takođe je postigao Ilić u 90. minutu.

Uoči gostovanja u Subotici fudbaleri Nebojše Petrovića "Maradone" bili su u lošoj seriji od četiri utakmice bez pobede, dok Spartak igra odlično otpočetka sezone, ali uprkos tome "građevinari" su uspeli da iznenade na Gradskom stadionu na severu naše zemlje.

Minimalnu pobedu Radu i skok za nekoliko pozicija, dok se ne kompletira ovo kolo, doneo je Aleksandar Lutovac u 41. minutu, a "građevinarima" nisu falili ni "B" reprezentativci Nikola Maraš i Bogdan Mladenović koji su se u petak vratili iz Dohe.