Arsenal na vrhu!

Stouk je poveo posle faula Albanca nad Albancem, ali je usledila kiša golova u mreži gostiju.

Čarli Adam kaznio je golom sa bele tačke start Albanca nad Albancem za najstrožu kaznu i vođstvo gostiju po pljusku na Emirejtsu, ali je to bio samo ovod u kišu golova u mreži gostiju.

Arsenal – Stouk 3:1 (1:1) u meču 15. kola Premijer lige, posle čega će četa Arsena Vengera prenoćiti na prvom mestu i narednog dana čekati vesti sa "Stamford bridža".

Tio Volkot, Mesut Ozil i Aleks Ivobi pogađali su metu nakon što je Granit Džaka oborio zemljaka (i po poreklu i po državljanstvu) Đerdana Šaćirija i skrivio jedanaesterac.

"Pljuštalo" ja i na ostalim stadionima, a računajući i prvi meč dana završen porazom Evertona u predgrađu Londona, nekoliko minuta nedostajalo je da svih pet susreta bude završeno pobedama domaćina uz tri postignuta gola.

Ipak, pogotkom Frejzera Kempbela u 89. minutu, Kristal Palas izbegao je poraz u Halu uprkos tome što je u jednom trenutku vodio 1:2. Završeno je 3:3 (1:0).