Poraz Želje, remi Krupe (FOTO, VIDEO)

Željezničar je u Doboju kod Kaknja poražen od Mladosti rezultatom 2:1 dok je u Vitezu Krupa osvojila bod (1:1).

Prva utakmica nakon povratka na klupu ekipa Admira Adžema nije izgledala baš najbolje pošto su domaćini već u prvih sedam minuta stekli dva gola prednosti koja su bila dovoljna za tri boda- 2:1.

Već u 13 sekundi poslije greške odbrane Želje Milivoje Lazić je doveo Mladost u vodstvo da bi Almir Aganspahić pogodio za 2:0 u sedmoj minuti i praktično odlučio meč. Željo je do kraja uspio samo da postigne počasni gol preko Kemala Osmankovića u 80.minutu.

...

...

Sastavi:

Mladost Doboj Kakanj: Velić, Metalsi, Zahirović, Šišić, Aganspahić, Arežina, Lazić, Čomor, Šećerović, Karahmet, Isaković. Trener: Edis Mulalić

FK Željezničar: Kjosevski, Graovac, Zec, Ramović, Blagojević, Stanić, Zakarić, Zeba, Radinović, Osmanković, Projić. Trener: Admir Adžem

Krupa remizirala u Vitezu (1:1)

Izvor: MONDO

Slobodan Starčević je upozoravao u najavi utakmice da Vitez nije lak zalogaj na svom terenu i u drugom minutu utakmice je dobio potvrdu koliko je bio upravu kada je Seid Zukić pogodio za 1:0. Krupa je preko Irfana Jašarevića u 61. minutu uspjela da izjednači rezultat i opet, kao u prvom kolu protiv Radnika iz Bijeljine, odnese kući dragocjen bod sa gostovanja.

Sastavi:

Vitez: Tirić, Stanić, Brekalo, Livaja, Karić, Ćosić, Miletić, Mamić, Đerić, Vranjić, Zukić.

Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Milutinović, Palić, Vukotić, Dabić, Aleksić, Milanović.