Željo "bolji" od Viteza (FOTO)

U sklopu trećeg kola Premijer lige BiH ekipa Željezničara je ugostila Vitez i autogolom Đorđa Ćosića zabilježila minimalnu pobjedu od 1:0.

U još jednoj lošoj predstavi ekipa Admira Adžema je zabilježila pobjedu iako su bili slabiji rival na terenu. Gosti iz Viteza imaju za čim da žale jer su mogli uzeti za njih vrijedne i rijetke bodove na Grbavici.

U prvom poluvremenu gosti su svjesno prepustili igru i sredinu terena domaćinima koji nisu znali da to iskoriste i na odmor se otišlo sa nepopularnih 0:0.

U drugom dijelu je viđena slična "uspavanka" da bi se prelomni trenutak meča desio u 63. minutu kada je na centaršut Projića očajno reagovao Ćosić i sproveo loptu u svoju mrežu.

Gosti su do kraja imali više od igre ali nisu uspjeli da ugroze gol Kjosevskog.

Željezničar - Vitez 1:0 (Ćosić 63'ag)

Željezničar: Kjosevski, Stevanović, Graovac, Ramović, Bogičević, Zakarić, Zeba, Nikolić, Osmanković, Projić, Žerić. Trener: Admir Adžem.

Vitez: Tirić, Stanić, Brekalo, Livaja, Karić, Ćosić, Miletić, Mamić, Đerić, Vranjić, Zukić. Trener: Asim Saračević.