Torinu i Atalanti po bod u čast Šapekoensea (FOTO)

Ekipa Siniše Mihajlovića odigrala 1:1 protiv Atalante, u specijalnoj garnituri dresova posvećenoj tragično nastradalim fudbalerima brazilskog tima. Adem Ljajić upisao petu asistenciju u sezoni.

Remi Torina, po običaju, već osmi ove sezone na 15 utakmica Serije A!

Emotivan meč, u kojem su se prisjetili tragično nastradalih članova brazilskog Šapekoensea, odigrali su Torino i Atalanta u 15. kolu italijanskog prvenstva, a tim Siniše Mihajlovića četvrti put uzastopno odigrao je bez pobjednika - 1:1.

Malo toga je viđeno u prvih 45 minuta.

Bukvalno ni iz čega, u trenutku kada su svi očekivali posljednji sudijski zvižduk u prvom poluvremenu, "bikovi" su poveli. Adem Ljajić je izveo korner, upisao novu asistenciju, petu u sezoni, a Nikolas N'Kulu postigao je prvenac u dresu Torina.

Defanzivac iz Kameruna dočekao je trenutak da se nakon tri godine pauze upiše u strijelce, s obzirom da je protivničku mrežu posljednji put zatresao 2. novembra 2014. godine, još dok je bio član Olimpika iz Marselja.

Desetak minuta igre u nastavku bilo je potrebno gostima iz Bergama da stignu do izjednačenja.

Josip Iličić
zamijenio je na poluvremenu Jasmina Kurtića, a onda u 54. minutu preciznim udarcem vratio stvari na početak.