Siti melje, Čelsi prosuo pobjedu, Vardi kao nekad

Kristal Palas Luke Milivojevića na visokom četvrtom mjestu Premijer lige.

Raspucani su fudbaleri Mančester sitija ušli u aktuelnu sezonu. U četiri utakmice postigli su čak 14 golova, a posebno su bili raspoloženi ove subote protiv Brajtona - 4:0.

Ponovo ih je predvodio Serhio Aguero, dvostruki strijelac, koji je u dosadašnjem toku Premijer lige već postigao šest golova. Druga dva dali su De Brujne (2. minut) i Bernardo Silva.

Pored Argentinca, "svoj dan" imao je i Džejmi Vardi, koji je partijom protiv Bornmuta podsjetio na 2016. godinu kada je predvodio Lester do titule.

"Lisice" su slavile 3:1, a Vardi je tome doprinio sa dva pogotka i asistencijom Tielmansu.

Raspoloženi su tribine napustili i navijači Kristal Palasa.

Tim srpskog fudbalera Luke Milivojevića savladao je Aston Vilu kod kuće, golom Džordana Ajeva u 73. minutu i sada se nalazi na visokom četvrtom mjestu.

Za razliku od pristalica londonskog tima, njihovi gradski rivali - navijači Čelsija - još jednom su pognutih glava ove sezone otišli kućama. Nije tako djelovalo posle prvog poluvremena i dva gola mladog Tamija Abrahama, ali je Šefild junajted uspio da ostane neporažen. Robinson je u 46. smanjio razliku, a konačnih 2:2 postavio je Kurt Zuma autogolom u 89. minutu, kada je nespretno reagovao na centaršut sa lijeve strane.