Krupi dovoljno jedno poluvrijeme protiv Kozare

Marićev tim danas je u duelu sa Gradiščanima upisao šestu pobjedu u prvoligaškom takmičenju

U posljednjoj utakmici sedmog kola Prve lige Republike Srpske, Krupa, lider takmičenja, ugostila je danas Kozaru iz Gradiške i trijumfovala rezultatom 3:0, otklonivši sve dileme oko konačnog ishoda već do pauze između dva poluvremena.

Izabranici Zorana Marića, koji su uz Rudar Prijedor (u ovom kolu bio slobodan, prim.aut.) najozbiljniji kandidat za povratak u Premijer ligu BiH, sva tri gola postigli su u prvom poluvremenu, a Gradiščane je ''načeo'' Marko Golubović već u šestom minutu.

Igrao se deseti kad je rezultat na semaforu ponovo bio promijenjen, a za to se postarao Nikola Dujaković, koji je poentirao iz jedanaesterca kojem je prethodio prekršaj defanzivca gostiju Bojana Batara nad Jovom Lukićem, koji je u 33. minutu zaključio sjajno poluvrijeme tima iz Krupe na Vrbasu, koji se učvrstio na prvom mjestu, uz šest bodova više od ''rudara'', ali uz meč više.