Pregled 12. kola Superlige: U Ivanjici JURILI sudiju zbog ofsajda! (VIDEO)

Pogledajte najzanimljivije detalje sa fudbalskih terena u Srbiji proteklog vikenda...

12. kolo Superlige kompletirano je već u subotu uveče!

Počelo je "nulom" na Banovom brdu, u derbiju kola između Čukaričkog i Vojvodine, i pobjedom Crvene zvezde protiv Rada (3:1), da bi u subotu vidjeli vrlo efikasan dan, tako da je na utakmicama koje su počinjale u 18 časova za poluvrijeme "palo" 12 golova.

Najubedljiviju pobedu ostvario je Radnički u "derbiju juga" protiv Napretka (4:1), posle čega je Milorad Kosanović hvalio svoje igrače, dok je Savo Milošević bio negativno iznenađen.

Njegova ekipa izgubila je na gostovanju u Lučanima gde je Mladost stvorila praktično samo jednu priliku i pretvorila je u gol za pobedu (1:0), zbog čega sada za "večitim" rivalom Crvenom zvezdom zaostaju sedam bodova.

Pobjedu uz lijepe golove upisao je Voždovac, dok je pet pogodaka bilo u Ivanjici, a umalo je došlo i do nereda poslije pobjedonosnog pogotka za Javor.

TSC iz Bačke Topole vodio je na poluvremenu (2:1) golovima Grabeža i Milićevića, da bi u nastavku Kuveljić i Maričić preokrenuli rezultat. Poslije pogotka Maričića u 83. minutu nastao je haos na terenu, pošto su igrači TSC procijenili da je igrač Javora bio u ofsajdu.

Nastala je "frka", došlo je do guranja sa pomoćnim sudijom, a potom i kraćeg prekida.

Pred vama su svi "hajlajtsi" 12. kola Superlige, krenimo redom...

Čukarički - Vojvodina 0:0