BAJERN - BARSELONA 8:2 - poniženje kakvo NIKAD nije viđeno!

Ovakav meč dogodio se večeras i nikad više.

BAJERN - BARSELONA 8:2 - poniženje kakvo NIKAD nije viđeno! Izvor: Pool/Getty Images Europe

Barselona - Bajern 2:8 (1:4)

Utakmica koju smo iščekivali nedeljama i mesecima pretvorila se u demonstraciju surove snage šampiona Nemačke, koji je više od 20 puta šutirao ka golu večeras ponižene Blaugrane.

Lionel Mesi u svojoj blistavoj karijeri nije doživeo ništa ni blizu ovako strašno. I to u četvrtfinalu Lige šampiona...

Tomas Miler dao je prvi gol za Bajern u 4. minutu, Barsa je uzvratila trkom Đordija Albe i autogolom Davida Alabe u 7, ali je ekipa Hansija Flika samo nastavila da rešeta, pa su Ivan Perišić, Serž Gnabri i ponovo Miler su postavili impresivnih 4:1 za 31 minut.

Bajern će u polufinalu igrati protiv pobednika duela Siti - Lion.

Katastrofa je pretila Barseloni i dogodila se, iako je Luis Suarez u 57. dao Špancima kakvu-takvu nadu da će bar izbeći blamažu.

Bajern je tada dodao gas i izrešetao rivala. Najpre je gol dao Džošua Kimih (nakon što se Alfonso Dejvis praktično ušetao u gol), a zatim su od 82. do 89. minuta Barsu dokusirili Robert Levandovski, pa Filipe Kutinjo.

Brazilski vezista, za koga nije bilo mesta ni uloge na na Nou Kampu, dao je poslednja dva gola, pa se izvinjavao klubu sa kojim je i dalje pod ugovorom...

Izvinjavao se, a u sebi je sigurno pucao od sreće, dok su igrači Barselone bledo posmatrali jedni druge i samo čekali da se završi košmar na stadionu Benfike.

Zaista šteta što nije bilo publike. Da vidi nešto što se Barseloni dogodilo prvi i verovatno poslednji put.

Ovo su bili sastavi ove istorijske utakmice.

Barselona: Ter Štegen – Semedo, Pike, Lengle, Alba, Buskets, Serđi Roberto, De Jong, Vidal, Mesi, Suarez.

Bajern: Nojer – Kimih, Boateng, Alaba, Dejvis – Gorecka, Alkantara – Gnabri, Miler, Perišić – Levandovski.

8:2

Barselona je odavno "mrtva", ali Bajern nema nameru da stane!

Kutinjo je opet dao gol, pa se izvinjavao klubu sa kojim ima ugovor..

Bliži se i 90. minut.

22:43

NEMA KRAJA KOŠMARU BARSE - 7:2 ZA BAJERN!

Robert Levandovski, pa Filipe Kutinjo!

Poljak i Brazilac koji je igrao za Barselonu učinili su ovu noć još težom i još neprijatnom za Katalonce!

Robert Levandovski
Izvor: Tanjug/AP, Rafael Marchante/Pool Reuters

22:21

Kratko je trajala nada Barselone, 5:2 za Bajern!

Ko je pomislio da bi Barselona mogla da se vrati – pogrešio je!

Alfonso Dejvis je u 63. minutu vodio loptu od polovine terena, sa njom se umalo ušetao u gol, a onda je odlučio da proigra Džošuu Kimiha.

Njemu je preostao baš lakši deo posla – 5:2 za Bajern!

22:17

ŠESTI GOL - LUIS SUAREZ! 4:2 za Bajern

Bajern je imao potpuno mirnijih 4:1, ali je Barselona nagovestila još uzbuđenja.

Luis Suarez je dao drugi gol za španski tim na asistenciju odličnog Đordija Albe, večeras jako zapaženog u napadu.

Sjajno je Urugvajac "zalomio" na desetak metara od gola, pa poslao loptu iza Nojera.

U toku je 57. minut i Barsa ima još dovoljno vremena.

Izvor: Tanjug, Manu Fernandez/Pool AP

21:45

BARSA OVO NE PAMTI

Katalonski gigant je prvi put primio četiri gola do poluvremena u Ligi šampiona. Nikada do sada!

Poluvreme je u Lisabonu.

21:32

NEMA STAJANJA, 4:1 ZA BAJERN!

Tomas Miler za neverovatnih 4:1 u 31. minutu!

Veteran je drugi put večeras pogodio i zadao još jedan žestok udarac Kataloncima!

21:31

BAJERN MELJE BARSU - 3:1!

Bavarci su se vratili iz kratkog šoka i potpuno melju Barselonu u ovim trenucima!

Serž Gnabri je prihvatio dubinsku loptu iz sredine i rutinski smestio loptu iza Ter Štegena!

U toku je 28. minut, a već smo videli četiri gola!

21:24

LUDNICA U PORTUGALU, 2:1 za Bajern

Bajer je opet poveo, u 22. minutu!

Strelac je Hrvat Ivan Perišić, udarcem posle prodora po levoj strani. Golman Barse Ter Štegen je odbranio ali samo na trenutak

Poslao je loptu na prečku, a od nje se odbila u gol!

21:19

Gol, pa stativa! Barsa je sada u naletu

Izvor: Guliver, Pool/Getty Images Europe, Rafael Marchante/Pool via Getty Images

21:10

Barselona je već izjednačila! U 7. MINUTU! 1:1!

Katalonci su odmah uzvratili Bajernu!

David Alaba je pokušao da preseče dodavanje u šesnaestercu ka Luisu Suarezu posle kontre, ali je zahvatio loptu tako da je savladao Nojera!

ŠOU u Lisabonu - 1:1!

21:08

BAJERN JE ODMAH POVEO!

Barselona je posle 60 sekundi imala veliku šansu, nije je iskoristila, a za to je kaznio veteran Tomas Miler!

Odigrao je dupli pas sa Robertom Levandovskim i pogodio sa 11 metara!