Otišao iz Partizana pa "progledao": Dva gola u derbiju Slovenije za prvu pobjedu u sezoni!

Autor Nebojša Marković

Odlična partija za odličan rezultat.

Djordje-Ivanovic-strijelac-dva-gola-Olimpija-Ljubljana-Domzale-3-2-Slovenija-bivsi-igrac-Partizana Izvor: MN PRESS

Morala je Olimpija iz Ljubljane da čeka na prvu pobjedu u sezonu sve do četvrtog kola, ali su je dočekali.

I to zahvaljujući doskorašnjem napadaču Partizana!

Olimpija je savladala Domžale u derbiju kola Prve lige Slovenije 3:2, a glavni "krivac" za to bio je Đorđe Ivanović!

Donedavni napadač Partizana je bio dvostruki strijelac u trijumfu tima iz prestonice i za to mu je bilo potrebno manje od 20 minuta.

Ivanović je prvi gol postigao već u 4. minutu meča i to iz penala, dok je poslije izjednačenja Janeza Pišeka, već u 19. minutu ponovo bio strijelac, ovoga puta za 2:1.

Radivoj Bosić je u 29. minutu povisio na 3:1, dok je do kraja meča Damjan Vuklišević uspio samo da ublaži poraz Domžala.

Olimpija sada ima pet bodova poslije četiri kola, dok Domžale na četvrtom mjestu imaju dva boda više, ali i jedan meč više.