liga-sampiona-uzivo-prenos-lokomotiva-bajern-inter-sahtjor-livestream

Marko Nikolić umalo srušio Bajern: Šampion Evrope nije oprostio veliki zicer!

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve propustili su šansu da naprave ogromnu senzaciju i pobede Bajern.

liga-sampiona-uzivo-prenos-lokomotiva-bajern-inter-sahtjor-livestream Izvor: GULIVER/GETTY IMAGES/LASZLO SZIRTESI, Laszlo Szirtesi/Getty Images Europe

Šampion Evrope je izbegao poraz u Moskvi i to zamalo! Pobedio je Bajern 2:1 Lokomotivu, a tim Marka Nikolića je u finišu meča pokazao neverovatnu igru.

Na startu duela Bavarci su pritisli i Leon Gorecka je doneo prednost timu iz Minhena posle 13 minuta igre. Do kraja poluvremena nije bilo mnogo šansi, jedino je Kingsli Koman propustio jednu priliku.

Bajern je imao inicijativu i na startu drugog poluvremena, ali ih je gol Antona Mirančuka u 70. minutu potpuno izbacio iz ritma.

Tim Marka Nikolića je osetio svoju šansu i pritisnuo je protivnika, a Ze Luis je krivac što Lokomotiva nije povela. Povukao je kontru 2 na 1 nekoliko minuta nakon gola, ali nije video slobodnog Žemaltedinova na desnoj strani i šutnuo je. Umesto da desno krilo tima iz Moskve ima šansu 1 na 1 sa golmanom, na kraju je lopta otišla pored gola.

To je Bajern iskoristio je Džošua Kimih je sjajnim golom u 79. minutu doneo sva tri boda timu iz Minhena. Podigao je loptu i iz voleja pocepao mrežu Giljermea za konačnih 2:1.

U Kijevu nije bilo tako sadržajno, pošto se meč Šahtjora i Intera završio nerešenim rezultatom i to bez golova.

20:47

Kraj!

90. minut: Ništa od senzacije u Moskvi, Lokomotiva je propustila šansu da povede i Bajern je to kaznio. Pobeda za Bavarce.

U drugom meču nismo videli golove iako je Inter sve vreme napadao i imao šanse. Na kraju je ostalo 0:0 u Kijevu.

20:35

Još jedna šansa za Ruse!

79. minut: Kakav meč u Moskvi! Sada je Žemaltedinov dobio dug pas, došao u šansu da šutira, ali je to uradio jako loše, Jedva je stigla lopta do Handanovića!

20:33

Gol za Bajern!

78. minut: Golčina Džošue Kimiha! Posle duge akcije Bajerna lopta je stigla do veziste na dvadesetak metara od gola. Podigao je, namestio se i opalio po lopti iz voleja.

Zaista prelep gol Nemca i kazna za promašene prilike tima Marka Nikolića!

Izvor: Guliver/Getty Images, Pool/Getty Images Europe

20:33

Šansa za Inter!

75. minut: Šansa za Inter! Lukaku se našao u šesnaestercu protivnika, pao je, ali sudija na kraju nije sudio penal.

20:33

Dve šanse za Lokomotivu!

77. minut: Neverovatno! Prvo je Ze Luis povukao kontru, nije video potpuno slobodnog Žemaltedinova na drugoj strani, šutirao je i upropastio zicer za Lokomotivu.

U sledećem napadu opet kontra, i opet Lokomotiva nije postigla gol.

20:25

IZJEDNAČENJE!

69. minut: Kakav šok! Izjednačila je Lokomotiva u Moskvi! Ze Luis je prošao sa strane kao metak i ustremio se ka golu Bajerna, centrirao, a Mirančuk je naleteo na brzu loptu i savladao Nojera!

1:1, Marko Nikolić muči Bajern u Moskvi!

20:23

68. minut: Kakav dupli pas Kingslija Komana i Džošue Kimiha! Ipak ništa od gola! Šutirao je Francuz malo pored gola.

20:21

Ipak bez penala za Bajern!

64. minut: Oboren je Robert Levandovski na ivici kaznenog prostora, a taman kada je Poljak namestio loptu na belu tačku VAR je presudio da nema najstrože kazne. Na kraju ni slobodan udarac za Bavarce.

20:18

Prinudna izmena u Šahtjoru

62, minut: Ne može više da izdrži Kočolaja, pa je u igru ušao Matvijenko na poziciji štopera.

20:13

Mogao je Bajern ovo da reši

57. minut Sjajno je prošao Gnabri po strani i dodao loptu do Kimiha na sedam metera od gola. Šutirao je vezista Bajerna, ali ga je defanzivac Lokomotive izblokirao!

20:10

Kakav promašaj Lautara!

54. minut: Sjajno je šutirao Marcelo Brozović, a Trubin je kratko odbio loptu. ona je došla do Lautara Martineza, ali je Argentinac sa peterca uspeo da je pošalje pored gola!

20:03

Počinje drugo poluvreme!

46. minut: Slobodan Rajković je na terenu. U finišu prvog poluvremena povredio se Vedran Ćorluka i zamenio ga je nekadašnji reprezentativac Srbije.

Kod Bajerna smo videli dve promene. Gnabri i Havi Martinez zamenili su Tomasa Milera i Leona Gorecku.

19:44

Poluvreme

45. minut: Na kraju poluvremena Bajern vodi 1:0, dok su u Kijevu mreže mirovale.

Tim Marka Nikolića se dobro držao i osim gola nije Bajern imao mnogo šansu, Šahtjor je sa druge strane samo zahvaljujući sjajnim odbranama mladog golmana Trubina i dalje bez primljenog gola.

19:38

Prilike na oba meča

42. minut: Lokomotiva je imala odličnu priliku pošto je posle jednog šuta iz drugog plana Handanović izbacio loptu u korner. Inter je imao veliku šansu pošto je Lukaku pogodio prečku iz slobodnog udarca.

Još se trese prečka u Kijevu posle udarca Lukakua sa 20 metara!

19:34

Zaneo se Gorecka kod proslave gola.

A nastradao je dres!

19:24

Koman nije uspeo

25. minut: Velika šansa za Kingslija Komana, ali nije Francuz uspeo da iskoristi veliku šansu koja mu se ukazala.

19:21

Pritiska Inter

22. minut: Ređaju se šanse Intera, ali gola još nema. Sada je Marcelo Brozović dao pas sa sredine terena, Lautaro Martinez je izbacio golmana Šahtjora, ali ga je stigao jedan od defanzivaca šampiona Ukrajine.

19:13

Uh, kakav udarac!

16. minut: Lukaku se rvao sa igračima Šahtjora, izborio se za poziciju u kojoj može da asistira i poslao loptu ka Bareli. Vezista Intera je opalio po lopti i pogodio je prečku!

19:12

Šahtjor u problemu

14. minut: Dentinjo se povredio i umesto njega je u igru ušao Taison. Sada će Tete morati da pređe u špic. Prošli put kada je igrao "lažnu devetku" postigao je gol i asistirao je u duelu sa Real Madridom.

19:10

Vodi Bajern!

13. minut: Počeo je Bajern! Pavar je sjajno reagovao na dugu loptu iz sredine. Korentin Toliso je poslao ka svom sunarodniku, koji je iz prve centrirao.

Leon Gorecka je sjajno dočekao loptu i glavom je poslao u mrežu Lokomotive!

19:00

Kakva šansa!

3. minut: Fedor Smolov je promašio neverovatnu šansu. Dobio je sjajan centaršut, šutirao je glavom sa sedam metara, ali pravo u Nojera.

18:57

Počinjemo!

Počeli su mečevi drugog kola Lige šampiona, čekamo golove i čekamo da na teren uđu srpski fudbaleri. Tri od četiri tima koji sada igraju čekaju svoju prvu pobedu,

18:50

Obratite pažnju na ovog dečka

U prošlom kolu najveće iznenađenje priredo je Šahtjor koji je došao u Madrid bez 10 igrača i pobedio Real. Na tom meču je dominirao Tete, dečko koji obećava i o kome ste mogli da čitate kod nas.

18:36

Evo kako izgleda oslabljeni Inter

Inter ima velikih problema sa povređenim igračima, ali Šahtjor je prošle nedelje imao sličnu situaciju pa je pobedio Real Madrid. Treneri su se na ovom meču odlučili za sledeće sastave:

ŠAHTJOR (4-2-3-1) Trubin; Kormilenko, Bnodar, Kohlava, Dodo; Majkon, Marlos; Solomon, Antonio, Tete, Dentinjo

INTER (3-5-2) Handanović; D'Ambrosio, De Fraj, Bastoni; Hakimi, Barela, Brozović, Vidal, Jang; Lukaku, Lautaro

18:30

Izašli su sastavi timova

Lokomotiva iz Moskve je bez Barinova i Lisova u ovom meču, a Bajernu nedostaje povređeni Alfonso Dejvis. Kod Šahtjora nedostaju Ismaili i Konopljanka, a Konte nije mogao da računa na Galjardinija, Radua, Sensija, Škrinijara i Vesina.

SASTAVI:

LOKOMOTIVA (4-3-2-1) Giljerme; Ribus, Cerkira Paim, Ćorluka, Živoglijadov; Mirančuk, Magkaev, Ignjatijev; Smolov, Krihovijak, Ze Luis

BAJERN MINHEN (4-2-3-1) Nojer, Pavar, Sule, Alaba, Ernandes; Kimih, Gorecka; Koman, Toliso, Miler; Levandovski

18:22

Dobrodošli!

Pratite uživo sva dešavanja na mečevima Lige šampiona koji se igraju od 18:55 uz MONDO.

Tri srpska fudbalera će večeras imati priliku da se nađu na terenu i sva tri meč počinju na klupi. U sastavu Lokomotive iz Moskve to je Slobodan Rajković, a kod Intera su to Aleksandar Kolarov i Filip Stanković.