Liga-sampiona-uzivo-arena-sport-prenos-real-madrid-inter

Magija Tadića u Ligi šampiona: Asistencija u prvom minutu i neverovatan gol za Dušana, Real pobedio u derbiju!

Završeno je šest mečeva Lige šampiona, a najbolji akteri ove večeri su Dušan Tadić i Dijego Žota!

Liga-sampiona-uzivo-arena-sport-prenos-real-madrid-inter Izvor: Henning Bagger/Ritzau Scanpix, Tanjug/Ritzau Scanpix/Henning Bagger

Nemojte ljutiti Dušana Tadića, to je pouka večeri koje je otvorilo treće kolo Lige šampiona. Danski Midjitlend je platio cenu pošto je srpski vezista u meču protiv Midjitlenda prvo asistirao Entoniju u prvom minutu, da bi potom dao neverovatan gol iz indirekta. A sve to je došlo posle netačne vesti da je zaražen virusom korona!

Ajaks je na tom meču savladao Midjitland 2:1, a u derbiju kola Real je u neverovatnom duelu bio bolji od Intera 3:2. Poveli su izabranici Zinedina Zidana 2:0 i kada je sve delovalo gotovo, Barela je petom asistirao za Lautara Martineza. Potom je Perišić izjednačio, a vrlo lako je mogao tim Antonija Kontea i da povede.

Kada su propustili svoje šanse, to je iskoristio Real i Rodrigo je na asistenciju Vinisijusa doneo pobedu "kraljevskom klubu".

Liverpul je u Italiji demolirao Atalantu sa 5:0, a het-trik je postigao novi fudbaler tima sa "Enfilda" Diogo Žota. Goleadu smo videli i u Austriji gde je Salcburg vodio, a na kraju je izgubio od Bajerna 6:2.

Mančester siti je postepeno slomio otpor Olimpijakosa golovima Ferana Toresa, Gabrijela Žezisa i Kansela u samom finišu meča.

Porto je ubedljivo dobio Olimpik iz Marseja 3:0, ali je meč mogao otići u potpuno drugom smeru. Kod rezultata 1:0 za domaćina Dimitri Paje je promašio penal. Nešto kasnije suđen je jedanaesterac za Porto, a domaćin je tu priliku iskoristio. Na kraju je tim iz Portugala pobedio 3:0.

Real Madrid – Inter 3:2

(Benzema 25, Ramos 33, Rodrigo 80; Lautaro 35, Perišić 68)

Salcburg - Bajern 2:6

(Beriša 4, Okugava 66; Levandovski 28, 88, Kristensen (ag) 44, Boateng 79, Sane 83, Ernandez 90+2)

(mondo.rs)

22:49

KRAJ!

Kakvi mečevi su iza nas! Neverovatno kolo puno golova i preokreta. I naravno opet sjajna partija Dušana Tadića!

22:49

90. minut: Još jedan gol! u finišu!

Mančester siti na kraju lako dobija Olimpijakos, postigli su i treći gol. Strelac je bek Žoao Kanselo!

22:48

90. minut: Bajern stavlja tačku!

Ko bi drugi nego Robert Levandovski! Poljak postiže još jedan gol, a asistent je Havi Martinez. Na kraju će ovo biti ubedljiv poraz Austrijanaca.

U finišu meča potpuni potop! Za 6:2 pogađa Lukas Ernandez!

22:43

84. minut: GOOOL! Liroj Sane!

Nezaustavljiva mašinerija Hansija Flika ne posrće. Liroj Sane je ušao u igru i manje od deset minuta kasnije je postigao gol.

Vodi Bajern 4:2 i bodovi će otići u Bavarsku, iako je Salcburg pružio sjajan otpor.

22:41

81. minut: Siti rešava ovaj meč!

Sjajan gol za Pepa Gvardiolu! Ne samo da je Siti poveo 2:0 protiv Olimpijakosa i tako rešio meč u svoju korist, već je loptu u mrežu smestio Gabrijel Žezus.

Brazilac je ušao u 69. minutu umesto Mareza i upisao se u strelce posle dugog perioda odsustva zbog povrede.

22:39

79. minut: Bajern ope tvodi!

Goleada i u Austriji gde je Bajern poveo u meču sa Salcburgom. Gol dolazi sa neočekivane strane, postiže ga Džerom Boateng!

Sjajno je centrirao Džošua Kimih i štoper Bavaraca je najviše skočio, Sa nekih desetak metara savladao je Cicana Stankovića!

22:37

79. minut: Real opet vodi!

Loše vesti za Luku Jovića! Kombinovala su dva momka koja konkurišu za njegovo mesto u timu!

Vinisijus je centriao sa leve strane, Benzema je prošao u sredinu i odvukao štopere, a Rodrigo je primio loptu i dao gol!

22:35

Robert Levandovski ne prašta

22:28

69. minut: Porto je završio posao, sada je 3:0!

Druga asistencija Hesusa Korone na ovom meču i trenutno je 3:0 u Portugalu. Sve nade Olimpika su potonule posle pogotka Luisa Dijaza!

22:26

66. minut: Izjednačenje u Austriji!

Andre Ramaljo je poslao dugu loptu, a Okugava je bio spretan i poslao je iza leđa Manuela Nojera! Još jednom Salcburg muči velikana, sada je 2:2 u duelu sa Bajernom!

22:25

68. minut: Vraća se Inter! 2:2 u Madridu!

Lautaro Martinez je prvo vratio Inter sa ivice kada je završio akciju posle pasa petom Barele, a sada je asistirao Ivanu Perišiću!

Hrvat pogađa za 2:2 i sada je Real Madrid u velikom problemu!

22:24

65. minut: Još jedan gol Ajaksa!

I opet je strelac Brazilac Entoni! Ipak iako je u prvi mah delovalo da je on bio u liniji, ovo je bio ofsajd i sudija poništava ovaj pogodak

22:11

55. minut: Evo i het-trika Žote!

Diogo Žota je u formi života! Kao vetar je protrčao pored Sportijela i postigao svoj treći gol na ovom meču!

"Petarda" Liverpula i potpuni potop Atalante!

22:10

Pogledajte majstoriju Tadića iz prvog poluvremena!

Kakav je fudbaler Dušan Tadić! Danci su se nadali da neće igrati na ovom meču, a evo i razloga zašto. Pogledajte samo ovaj gol.

22:07

Ranđelović je izašao iz igre

Srbija sa predstavnikom manje na terenu. Posle 45 minuta Lazar Ranđelović je napustio teren, a u igri ga je zamenio Bruma.

22:06

49. minut: GOL! Potop Atalante, Liverpul gazi Italijane!

Posle Salaha i Sadio Mane je postigao gol! Egipćanin je centrirao, loše je sve to procenio Marko Sportijelo i sada je 4:0.

Izgleda da će se Ajaks i Atalanta ovde boriti za drugo mesto u grupi, dok Liverpul i Midjitland deluju zakucano na prvom i poslednjem mestu.

22:04

47. minut: Odmah Salah!

Nije ni počelo drugo poluvreme na svim mečevima, a Mohamed Salah je postigao gol! Sada je 3:0 za Redse i deluje da je ovaj meč gotov.

A kada smo kod Liverpula, pogledajte samo formu Dijega Žote!

22:02

Počinje drugo poluvreme!

Ako je suditi po prvom - očekuje nas spektakl!

Čekamo i da sa klupe svoju šansu dobiju Luka Jović, Aleksandar Kolarov, Luka Jović i Filip Stanković.

21:57

Lautaro je takođe došao do rekorda

21:49

POLUVREME!

Kakvih je 45 minuta iza nas! Sve smo videli što fudbal može da ponude, a evo i galerije sa mečeva.

21:47

44. minut: Samo još ovo nismo imali, pao je i autogol!

Kakvo veče! Golovi, penali, VAR, preokreti, greške odbrane i bombe sa distance! Sve smo imali, a sada smo videli i autogol!

Pred sam kraj poluvremena Bajern je preokrenuo i vodi protiv Salcburga, a krivac je Rasmus Kristensen. Posle kornera je skrenuo loptu u svoju mrežu!

21:44

Benezma ispisao istoriju

21:38

35. minut: Inter se vraća u život! 2:1

Nikolo Barela je poslao perfektan pas za Lautara Martineza, a Argentinac je savladao Kurtou! Taman kada smo otpisali Inter tim Antonija Kontea se vraća u igru!

21:36

33. minut: Liverpul vodi 2:0!

Dijego Žota! Niko nije ni sanjao da će biit ovakvo pojačanje kada je dolazio. Sada postiže drugi gol na meču i Liverpul klizi ka pobedi!

21:35

33. minut: Serhio Ramos postiže gol!

Korner je izveo Toni Kros, a Serhio Ramos je po običaju bio najbolji u šesnaest metara protivnika. Sada Real vodi 2:0, a Inter je na ivici ispadanja iz Lige šampiona!

21:28

27. minut: Još jedan penal, ovoga puta za Porto!

Olimpik iz Marseja je promašio penal u Portugalu, ali domaćin nije! Serhio Oliveira je vrlo staloženo izveo jedanaesterac i duplirao prednost svog tima.

21:26

26. minut: Real vodi 1:0!

Neverovatna greška Ašrafa Hakimija! Došao je u Inter iz Reala za 40 miliona, a sigurno ga Konte nije doveo zbog ovoga!

Dodao je loptu tačno do Karima Benzeme koji je postigao lak gol!

21:25

21. minut: Konačno gol za Bajern!

Bajern je konačno došao do gola! Prvo im je dosuđen penal, koji je poništio VAR, a onda je Gnabri zatresao mrežu samo da bi sudija pokazao na ofsajd.

Sada je opet sviran penal, a ovoga puta je sudijska odluka ostala nepromenjena. Robert Levandovski je sačekao da Cican Stanković padne i izjednačio je!

21:20

18. minut: Danci uzvraćaju udarac Ajaksu!

Kakav gol! Drejer je opalio loptu izvan šesnaest metara protivnika i savladao golmana Onanu! Sada je 2:1 za tim iz Amsterdama!

21:19

16. minut: Liverpul postiže gol!

Trent Aleksander-Arnold je sjajnim pasom izbacio Dijega Žotu u situaciju 1 na 1 sa golmanom, a kada se to desi Portugalac ne promašuje!

21:15

12. minut: Gol za Siti!

Može Mančester siti i bez napadača! Povređeni su Aguero i Žezus, ali sada je gol dao Feran Tores! Krilni fudbaler se sjajno snašao kao špic i doneo prednost svom timu!

21:14

12. minut: Dušan Tadić! Sada je dao gol!

Neverovati Dušan Tadić ne staje, sada je posle asistencije i postigao gol!

21:11

10. minut: Promašeni penal!

Štoper Porta Malang Sar startovao je prejako u svom šesnaestecu i napravio penal, ali na njegovu sreću ništa od kazne.

Dimitri Paje je promašio sa bele tačke!

21:07

5. minut: Šok za Bajern!

Beriša pogađa mrežu Manuela Nojera! Vodi Salcburg na svom terenu protiv Bajerna pošto je napadač iz Nemačke pokupio odbijenu loptu i sproveo je u mrežu!

21:05

5. minut: Počelo je kišom golova!

Porto je poveo protiv Olimpika na svom terenu. Strelac gola je Musa Marega, posle asistencije Korone!

21:03

1. minut: Odmah gol u režiji Tadića!

Kakav početak! Gol Brazilca Entonija već u drugom minutu meča, a nije mu bilo teško! Dušan Tadić mu je asistirao, dodao mu je loptu na šest metara od gola i ostalo je samo da Brazilac je ubaci u mrežu!

20:57

Šta je sa našima?

Dušan Tadić startuje na ovom meču, iako se pre duela sumnjalo da ima koronu. Lazar Randđelović počinje za Olimpijakos protiv Mančester sitija.

Na klupi je Marko Grujić za Porto, a na meču Reala i Intera imamo trojicu Srba koji čekaju šansu. Sa jedne strane je tu Luka Jović, dok su Konteu na klupi Kolarov i Filip Stanković.

20:29

A evo ih i sastavi timova!

Real Madrid - Inter

REAL MADRID: Kurtoa; Mendi, Varan, Ramos, Vaskez; Kazemiro, Valverde, Kros, Azar, Benzema, Asensio

INTER: Handanović; De Fraj, Bastoni, D'Ambrozio; Hakimi, Barela, Brozović, Vidal, Jang; Lautaro, Perišić

Atalanta - Liverpul

ATALANTA: Sportielo; Palomino, Đimsiti, Toloi; Mohika, Frojler, Pašalić, Hateboer; Gomez, Zapata, Murijel

LIVERPUL: Alison, Robertson, Gomez, Filips, Aleksander-Arnold; Džons Vajnaldum, Henderson; Salah, Žota, Mane

Mančester siti - Olimpijakos

MANČESTER SITI: Ederson; Zinčenko, Ake, Stons, Voker; Foden, Gindogan, De Brujne, Sterling, Marez, Tores

OLIMPIJAKOS: Sa; Holebas, Sise, Semedo, Rafinja; Kamara, Buhalakis, Mvila; Valbuena, El Arabi, Ranđelović

Midjitland - Ajaks

MIDJITLAND: Anderesen; Paulinjo, Svjatčenko, Šolc, Anderson; Kajuste, Onijeka; Mabil, Sisto, Drejer; Kaba

INTER: Onana; Taljafiko, Blind, Šurs, Mazraui; Gravenberh, Martinez, Ekelkamp; Promes, Tadić, Entoni

Porto - Olimpik Marsej

PORTO: Makesin; Sanusi, Sar, Mbemba, Manafa; Otavio, Uribe, Serhio Olivera; Korona, Marega, Dijaz

OLIMPIK MARSEJ: Mandanda; Amavi, Ćaleta-Car, Alvaro, Sakai; Paje, Rongije, Kamara, Sanson; Tovan, Benedeto

RB Salcburg - Bajern

SALCBURG: Stanković; Ulmer, Vober, Ramaljo, Kristensen; Sobosalai, Junuzović, Kamara, Mvepu; Koita, Beriša

BAJERN: Nojer; Pavar, Alaba, Boateng, Ernandez; Kimih, Toliso; Koman, Miler, Gnabri; Levandovski

20:16

Kakav nas samo spektakl očekuje večeras!

Šest utakmica na programu od 21 čas, a ne zna se koja je bolja! Zaista nas očekuje spektakl! Dakle, pratićemo sledeće mečeve: