Spremamo se za utakmice koje se igraju od 21:00!

PARIŽANIMA PRETI ISPADANJE? Sevilja uspela sa igračem manje, Barselonu spasao Ter-Štegen! Izvor: Tanjug, Joan Monfort/AP

Šest veoma zanimljivih i pre svega efikasnih utakmica u Ligi šampiona ove večeri. Tri crvena kartona, šest penala i čak 22 pogotka!

PSŽ-u sada preti ispadanje iz Lige šampiona, pošto nakon tri kola imaju čak dva poraza, a u odličnoj situaciji je, iako tako nije izgledalo na terenu, Kumanova Barselona. Jedva su savladali Dinamo iz Kijeva koji se teško pogođen korona virusom.

Parižani su poraženi u Lajpcigu iako su imali prednost, a zatim i penal koji u gol nije pretvorio strelac prvog pogotka na meču, Anhel di Marija. Kazne su usledile, prvo preko Nkunkua u finišu prvog dela meča, a zatim i Forsberga, sa bele tačke.

Ona je večeras bila kobna za PSŽ.

Sa bele tačke je pogađao i Timo Verner, čak dva puta. Nemac je preuzeo penale od Žoržinja, dva puta je bio precizan protiv Rena, a pobedu je potvrdio Abraham.

Kako je izgledala Barselona? Mnogo lošije nego što rezultat pokazuje.

Mesi je sa penala postigao gol već u petom minutu susreta, Pike je duplirao prednost, ali su se Kijevljani ispromašivali...

Mark Andre Ter-Štegen je zaustavljao gotovo sve pokušaje, a to je do ludila dovodilo igrače Dinama. Oni su ostavili fantastičan utisak na večerašnjem meču.

Juventus se poigravao u Budimpešti, gde je Ferencvaroš mogao samo do počasnog pogotka, a Borusija Dortmund je već u prvom delu rešila problem protiv Klub Briža.

Najveći preokret večeri napravila je Sevilja. Sa igračem manje uspeli su da stignu do sva tri boda. Najzaslužniji je rezervista En Nesiri koji je u roku od tri minuta dva puta tresao mrežu.

u terminu od 18:55

Bašahšehir - Mančester junajted 2:1 (2:1)

Počasni gol Ferencvaroša!

90. minut - Za utehu, lepo!

Boli postiže jedini gol za mađarski tim.

22:42

Poigrava se Juventus

81. minut - Drugi pogodak Paula Dibale.

U Budimpešti trenutno Ferencvaroš - Juventus 0:4!

22:37

Sevilja!

72. minut - Šta je uradio En Nesiri?

Rezervista Sevilje je ušao, u trenucima kada njegov tim ima igrača manje, i postigao dva gola u roku od tri minuta! Za potpuni preokret protiv Krasnodara.

22:36

Potvrda Juventusa!

73. minut - Paulo Dibala je zatresao mrežu za 3:0! Juventus je završio posao u Budimpešti.

22:33

Golovi!

U istom trenutku na dva meča u Španiji.

Cigankov smanjuje prednost Barselone, a Sevilja je preko rezerviste En Nesirija stigla do 2:2 protiv Krasnodara!

22:30

Treći crveni karton

70. minut - Nakon Dalbera (Ren) i Navasa (Sevilja) isključen je i Gaj, vezista Parižana.

PSŽ gubi 2:1 na gostovanju Lajpcigu, a sada će imati težak zadatak da nadoknadi zaostatak.

22:24

Pike!

65. minut - Kazna za sve promašaje Dinama iz Kijeva.

Žerar Pike je ostao u kaznenom prostoru, centaršut ga je lepo pogodio, a on je loptu prosledio u mrežu.

22:22

Morata

60. minut - Raspucao se Alvaro. Izgleda da je Pirlo znao šta radi kada je insistirao na njegovom dolasku.

Španac je postigao drugi gol na meču u Budimpešti i duplirao prednost Juventusa.

22:17

Novi penal!

57. minut - Pogađajte gde?

Na ovom meču je već bio jedan, ali nije realizovan.

Tako je, RB Lajpcig - PSŽ.

Nemački tim ima priliku da sa bele tačke stigne do prednosti i koristi je, pa preko Forsberga postiže drugi gol na meču.

22:14

Lako je sada Čelsiju...

50. minut - Tami Abraham postiže treći gol ''Plavaca''. Čelsi ima ubedljivu prednost, igrača više i još 40 minuta do kraja susreta da se poigrava sa rivalom.

22:11

Suprijaka!

54. minut - Auh, šta radi Nemac na golu Barse!

Moglo je lako da bude 1:4 u Barseloni. Ovako, još je 1:0. Suprijaka je izašao oči u oči sa golmanom i nije uspeo da ga savlada.

22:06

Poništen gol Dinamu!

47. minut - Drugi deo je prvo počeo u Barseloni, a tamo Kijevljani uče domaćina fudbalu.

Prvo sjajna prilika, kada je Ter Štegen izbacio loptu u korner, a samo nekoliko sekundi kasnije i gol. Istina, poništen.

Nakon kratke kombinacije kod kornera upućen je centaršut, a lopta je na putu do peterca napustila teren. imala je neverovatan luk.

22:02

Kako je izgledao prvi deo igre?

Ovako!

21:56

Vrlo važan detalj iz finiša

Sevilja je prvi deo igre završila sa igračem manje, jer je Hesus Navas dobio direktan crveni karton!

Sve u istom minutu:

Gol Sevilje, strelac je IVan Rakitić. Sada je 1:2 u Sevilji, gde gostuje Krasnodar.

RB Lajpcig kruniše nešto bolju igru. Nakon što su poništena dva gola Parižanima, u Nemačkoj je 1:1. Strelac Nkunku, bivši igrač PSŽ-a.

Crveni karton za Dalbera, drugi gol sa bele tačke za Tima Vernera. Čelsi ima prednost od 2:0 i igrača više, Kao da je već gotovo u Londonu.

21:38

Šta je odbranio Ter Štegen!

35. minut - Moglo je da bude 1:1. Dinamo je sve bolji, Barselona je nesigurna, ali nemački golman je uspeo refleksno da izbaci loptu u korner.

21:36

Mirovalo, ali ne zadugo

32. minut - Evo još jednog pogotka Holanda.

Izgleda da on nije među najboljim napadačima na svetu samo kad ga čuvaju Stefan Mitrović i Nikola Milenković.

Borusija vodi 3:0 u Brižu!

21:24

Opa, 0:2 u Sevilji!

21. minut - Ne šali se Krasnodar!

Berg je pogodio. Večeras su u modi penali, pa je i Krasnodar dobio jedan.

Inače, u međuvremenu se u listu strelaca upisao Erling Braut Holand, koji je duplirao prednost Borusije. I na meču Klub Briž - Borusija Dortmund je 0:2!

21:21

Vode Rusi

17. minut - Iznenađenje u Sevilji!

Magomed Šapi Sulejmanov, krilni napadač Krasnodara, postiže prvi gol na meču u Sevilji i donosi prednost ruskoj ekipi.

21:19

Penal!

16. minut - Još jedan udarac sa 11 metara. Upamekano je napravio prekršaj za najstrožu kaznu, a Anhel Di Marija je šutirao prilično loši, pa je Gulaši uspeo da mu odbrani udarac.

21:18

Kako to golovi bez Borusije?

14. minut - Sinoć je tim iz Menhengladbaha postigao šest, večeras je tim iz Dortmunda prvi stigao do pogotka na gostovanju u Brižu!

Torgan Azar je strelac, Borusija vodi protiv Klub Briža.

21:15

Skandal u Sevilji

11. minut - Trebalo je da bude penal za domaći tim, ali je Feliks Brih nakon konsultacije sa VAR sistemom odlučio da ne pokaže na belu tačku.

Igrači Sevilje su veoma ljuti, a čovek kog se sećamo sa Mundijala iz Rusije je ponovo doneo kontroverznu odluku.

Bio bi to treći penal u prvih deset minuta večerašnjih mečeva.

21:14

Evo i Čelsija!

10. minut - Vode ''Plavci'', a ovo je već četvrti pogodak u uvodnih deset minuta fudbala.

Iako je Žoržinjo na terenu, Timo Verner je uzeo loptu i pogodio sa bele tačke protiv Rena!

21:11

Vodi Juventus

8. minut - Ovde niko ne poništava golove Alvaru Morati. Možda to obraduje Špnca.

Prvi, regularan, je već postigao. Juventus vodi na gostovanju Ferencvarošu.

21:09

Gol i u Lajpcigu!

6. minut - Majstor je Anhel di Marija. Ako ne verujete u to, gol protiv Lajpciga će vas demantovati.

21:08

GOOOOOOOOOOL!

6. minut - Vodi Barselona!

Lionel Mesi je pogodio sa bele tačke, a golman Nešeret nije mogao da zaustavi udarac iako je pogodio stranu.

21:07

Penal za Barselonu!

5. minut - Leo Mesi ima šansu da postigne prvi gol na večerašnjim utakmicama.

21:03

Počinjemo!

1. minut - Hajmo, nadamo se novoj goleadi! Sinoć je bilo veoma efikasno.