Fudbal

On je ukrao šou na stadionu Partizana: Da li će donijeti sreću crno-bijelima? (VIDEO)

Pred početak utakmice Konferencijske lige između Partizana i Anortozisa, jedan pas je ukrao svu pažnju.

Izvor: Screenshot/Arena sport

Prije početka utakmice u Beogradu, na travnjak stadiona JNA utrčao je pas i obavio veliku nuždu, što su zabilježile kamere Arene sport.

Da li će negovo "olakšavanje" donijeti sreću crno-bijelima saznaćemo kad sudija iz Gruzije Đorđi Kruašvili osvira kraj.

Ukoliko želite da vidite dodatni sadržaj posjetite Mondo Pređi na sajt

Izabranicima Stanojevića odgovara pobjeda ili remi protiv Kiprana za prolaz u dalje takmičenje, a prvo poluvrijeme je okončano neriješenim rezultatom 1:1.

Partizan je prvi došao do prednosti golom Marka Milovanovića u 20. minutu, da bi Lazarosa Hristodoulopulos izjednačio iz penala u 33. minut poslije velike greške golmana Aleksandra Popovića.

Na našem sajtu pratite uživo tekstualni prenos.