On je ukrao šou na stadionu Partizana: Da li će donijeti sreću crno-bijelima? (VIDEO)

Pred početak utakmice Konferencijske lige između Partizana i Anortozisa, jedan pas je ukrao svu pažnju.

Pas se olakšao na stadionu Partizana protiv Anortozisa VIDEO Izvor: Screenshot/Arena sport

Prije početka utakmice u Beogradu, na travnjak stadiona JNA utrčao je pas i obavio veliku nuždu, što su zabilježile kamere Arene sport.

Da li će negovo "olakšavanje" donijeti sreću crno-bijelima saznaćemo kad sudija iz Gruzije Đorđi Kruašvili osvira kraj.

Izabranicima Stanojevića odgovara pobjeda ili remi protiv Kiprana za prolaz u dalje takmičenje, a prvo poluvrijeme je okončano neriješenim rezultatom 1:1.

Partizan je prvi došao do prednosti golom Marka Milovanovića u 20. minutu, da bi Lazarosa Hristodoulopulos izjednačio iz penala u 33. minut poslije velike greške golmana Aleksandra Popovića.

Na našem sajtu pratite uživo tekstualni prenos.