LIGA NACIJA

Veliki jubilej Luke Modrića u remiju Hrvatske i Francuske u Splitu

Kapiten hrvatske reprezentacije odigrao 150. meč u dresu sa državnim grbom.

Izvor: Anadolija/Miroslav Lelas

Fudbaleri Hrvatske i Francuske odigrali su večeras u Splitu nerešeno 1:1, u drugom kolu Grupe 1 Divizije A Lige nacija.

Povela je Francuska golom Adrijena Rabioa u 52. minutu, da bi Hrvatska izjednačila pogotkom Andreja Kramarića iz penala u 83. minutu.

Obje selekcije poslije dva kola imaju po jedan bod, pošto su u prvom kolu doživjele poraze, Hrvatska od Austrije na svom terenu, a Francuska od Danske kao domaćin.

Susret na "Poljudu" ostaće upamćen po velikom jubileju Luke Modrića, koji je večeras odigrao 150. meč u dresu sa državnim grbom.

U narednom kolu, Hrvatska će gostovati Danskoj, dok će Francuska gostovati Austriji.

Drugi meč Grupe 1 između Austrije i Danske počeo je sa sat i po zakašnjenja zbog nestanka struje na stadionu.