DONIO BOD SVOM TIMU

Lukić "iskopirao" Đuričića: Još jedan Srbin pogodio za remi svog tima u Seriji A

Slično kao što je Filip Đuričić donio bod Sampdoriji na derbiju Dejana Stankovića, Saša Lukić spasao je svoj Torino od poraza protiv Empolija.

Izvor: EPA/PAOLO MAGNI/ANSA

Filip Đuričić u debiju Dejana Stankovića na klupi Sampdorije svojim golom osigurao je bod timu iz Đenove i tako spasao srpskog stručnjaka od poraza u prvom meču u Seriji A u ulozi trenera.

Slično kao Đuričić, i Saša Lukić upisao se u strijelce, donijevši bod Torinu nakon što je Empoli bio veoma blizu osvajanja kompletnog plijena.

Prethodno je Matija Destro u 49. minutu matirao Vanju Milinković-Savića i činilo se da će bodovi otputovati u Torino. Iako su domaći dominirali, na kraju imali čak 20 šuteva, od čega sedam u okvir gola, tek u 90. minutu stigli su do gola, samim tim i boda.

Saša Lukić sjajno se snašao u šesnaestercu rivala, imao je i dosta sreće, ali je pogodio za 1:1, pa je tim hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića prekinuo seriju od tri poraza, te osvojio vrijedan bod.