Fudbal

Postigao gol za pobjedu, pa dobio crveni karton! Isplivao snimak neprikladne proslave gola kapitena Sutjeske (VIDEO)

Zbog ovoga je Nikola Mojović morao ranije "na hlađenje"...

Izvor: Screenshot

Pretposljednje, 11. kolo m:tel Prve lige Republike Srpske obilježio je, između ostalog, i duel Sutjeske i Kozare, na stadionu kraj Ćehotine.

Meč je završen trijumfom domaćih rezultatom 3:2, a meč je obilježio trostruki strijelac Fočaka Nikola Mojović, kojem je odmah nakon trećeg pogotka – pokazan crveni karton zbog neprimjerene proslave!

Ofanzivac Sutjeske bio je precizan sa "kreča" u 87. minutu, a kada su mu saigrači potrčali u zagrljaj, skinuo je dres, a potom i šorc - a onda se popeo na ogradu i samo u donjem vešu sjeo na nju!

Pogledajte taj trenutak!

Nikola Mojović, proslava gola
Izvor: YouTube/PravdaBL

Mojović je, očigledno, zaboravio u tom trenutku da je već imao žuti karton, iz 18. minuta, a glavni arbitar na tom meču, Prijedorčanin Bojan Panić, "nije ostao imun" na ovakav vid proslave, pa je Mojoviću pokazao put u svlačionicu.