Proradio i Luka Jović - rešeta u Fiorentini: Srpskom golgeteru sad prija Evropa, opet je pogodio! (VIDEO)

Našao se na pravom mjestu i trzajem glavom savladao škotskog golmana!

Izvor: Profimedia

Počeo je da trese mreže i Luka Jović! Nakon godina mučenja u Madridu, gde je bio član Reala, srpski fudbaler počeo je da pronalazi sebe u Italiji. Ovog ljeta stigao je u Fiorentinu sa kojom igra Konferencijsku ligu, a večeras je "otvorio" škotski Harts u Firenci.

Jović je bio prvi strijelac na meču koji je u potpunosti pripao italijanskom predstavniku. Tim iz Firence vodi 4:0 na poluvremenu, a sve je počelo golom srpskog napadača koji se najbolje snašao prilikom centaršuta sa lijeve strane. On je ostao usamljen u petercu i glavom pogodio gol gostiju, za 1:0 već u šestom minutu susreta. Pogledajte Jovićev gol:

Luka Jović je na 14 mečeva u dresu Fiorentine ove sezone postigao tri pogotka, a golovi na posljednja dva meča u Konferencijskoj ligi pokazuju da bi srpski napadač uskoro mogao da pronađe formu koja ga je krasila dok je bio član Ajntrahta iz Frankfurta.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!