Fudbal

Prozivka za Mesija pred Mitrom i Sergejem! Svi vidjeli Leovu reakciju kad je čuo SIUUUU (VIDEO)

Leo Mesi igrao je pripremnu utakmicu protiv Srba ovog ponedjeljka.

Izvor: Mohammed Saad / AFP / Profimedia

Saudijski Al-Hilal, za koji igraju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić i Inter Majami, za koji igra Lionel Mesi, odigrali su prijateljsku utakmicu ovog ponedjeljka u Rijadu. "Mitrogol" je dao prvi pogodak u 10. minutu, na asistenciju Sergeja Milinković-Savića, a iako je Luis Suarez u 34. minutu pogodio za Amerikance, dok je meč odmicao bilo je očigledno da je saudijski tim bolji.

U 44. minutu Al-Hilal je poveo 3:1, a Brazilac Majkl slavio je gol u stilu Portugalca Kristijana Ronalda, najvećeg Mesijevog rivala u karijeri dugoj dvije decenije. Pogledajte taj trenutak i Argentinca koji tokom slavlja protivnika doziva svog trenera "Tatu" Martina:

Leo Mesi je prije dvije nedjelje osvojio nagradu FIFA za najboljeg igrača na svijetu, treći put u karijeri. U konkurenciji Kilijana Mbapea i Erlinga Halanda, on je ponovo dobio veliko priznanje, kao i za 2019. i za 2022. godinu. Prvi meč od te ceremonije odigrao je baš protiv srpskih internacionalaca u Saudijskoj Arabiji.