Zanimljivo poslepodne u španskoj Primeri.

Eibar ne stoji baš idealno na tabeli Primeri, ali se Marko Dmitrović postarao da budu za jedan bod bolji nego pre susreta sa zeleno-belima iz Andaluzije.

EIBAR - BETIS 1:1 (1:1)
/Ireljana pen. 15 - Fekir 7/

Eibar je uspeo da zaustavi Betis na domaćem terenu i tako osvoje 24. bod u sezoni, ali još važnije, upišu treći uzastopni meč bez poraza u prvenstvu.

Nije slutilo na dobro po Eibar kada je Nabil Fekir već u sedmom minutu doneo prednost Betisu, međutim, njihovo slavlje nije dugo trajalo.

Već u 15. minutu je Ireljana iskoristio jedanaesterac i izjednačio na 1:1, a ispostaviće se da je to na kraju bio i konačan rezultat.

No, vrlo lako je moglo da ne bude tako, pošto je Betis u drugom poluvremenu bio baš svojski "zapeo" da stigne do novog vođstva. Pet puta su pokušavali udarcima u okvir gola da matiraju golmana reprezentacije Srbije, ali Dmitrović je svih pet puta bio siguran.

Izvor: GULIVER/GETTY IMAGES/DENIS DOYLE, Denis Doyle/Getty Images Europe

U prvom meču dana, Leganes je krajnje iznenađujuće uspeo da stigne do uzbudljivog trijumfa u završnici i to preokretom - 2:1.

Sosijedadu je prednost u prvom poluvremenu doneo Aleksander Isak, ali je već na startu drugog dela Leganes stigao do izjednačenja preko Keneta Omerua.

Dugo je rezultat bio izjednačen i taman kada se činilo da će dva tima "podeliti" bodove, Oskar Rodrigez je duboko u nadoknadi vremena zatresao mrežu gostiju i doneo tek četvrtu pobedu ekipi Leganesa u Primeri ove sezone.