Partizan Studentski Centar prenos uživo livestream

Ovo je pravi Partizan! Sa 112 poena ušao u polufinale: Dominacija crno-bijelih u Areni

Partizan dominantno pobijedio Studentski centar i ušao u polufinale plej-ofa ABA lige protiv Cedevita Olimpije.

Partizan Studentski Centar prenos uživo livestream Izvor: MONDO/M.Đurović

Partizan je pobijedio Studentski centar 112:83 i bez neizvjesnosti ušao u polufinale ABA lige, u kojem će igrati protiv Cedevita Olimpije.

Poslije dva razočaravajuća nastupa protiv motivisanog autsajdera, tim Željka Obradovića je pokazao pravo lice u utakmici odluke i spriječio da majstorica i na trenutak bude neizvjesna.

Favorit je od početka do kraja povećavao razliku, a gosti iz Podgorice ovog puta nisu uspjeli da "zakuvaju" utakmicu. Pred više od 14.000 gledalaca u Štark areni, crno-bijeli su ubacili čak 17 trojki iz 30 pokušaja i ušli u drugu rundu plej-ofa, a termin njenog početka za Partizan i Cedevita Olimpiju biće naknadno određen.

I takođe će početi iz Štark arene.

21:58

Crno-bijeli ubacili čak 17 trojki iz 30 šuteva

PARTIZAN: Ledej 14, Drezgić 2, Koprivica, Panter 9, Smailagić 14 (4/4 za tri), Papapetru 7, Egzum 9 (6 as), Naneli 17 (3/4 za tri), Lesor 13, Trifunović 5, Anđušić 10, Madar 12.

21:53

Kraj utakmice, rutinska i atraktivna pobjeda Partizana u "majstorici"

Partizan - Studentskui centar 112:83, to je konačni rezultat majstorice četvrtfinala plej-ofa ABA lige.

21:38

Partizan GAZI Studentski centar!

Jam Madar i Danilo Anđušić ubacili su 14. i 15. timsku trojku crno-belih iz samo 26 pokušaja. Vratio se tim Željka Obradovića na svoj šuterski nivo i zato vodi čak 99:73  na četiri i po minuta do kraja.

21:26

Partizan vodi 80:63 poslije 3/4

Jam Madar dobio je tehničku zbog prigovora sudiji. Crno-beli su u ovoj četvrtini dva puta išli i na "plus 23", a pred njima je još deset minuta "majstorice", tokom kojih će overavati pobedu i plasman u sledeću rundu.

21:16

Lesor ima 4 lične, ali to sada nije važno

Lesor poentira za ogromnih "69:48" na polovini treće četvrtine. Crno-beli imaju drastično više prostora za igru u odnosu na prethodne utakmice protiv Crnogoraca i ovo više izgleda kao trening-meč ekipe Željka Obradovića nego što podseća na drame iz prva dva meča.

20:50

I još jednom, Kevin Panter!

Kapiten crno-belih pogodio je uz zvuk sirene, ima četiri skoka, četiri asistencije, devet poena i ukradenu loptu. Njegovim košem u poslednjem trenutku 2/4, Partizan je poveo velikih 57:38.

20:43

Partizan dominira!

Kevin Panter potpuno je pokrenuo crno-bele ka vođstvu 54:36 dok se bliži kraj druge četvrtine. Nakon bledog nastupa u prethodne dve utakmice, crno-beli kapiten "eksplodirao" je u prvom poluvremenu trećeg duela!

20:31

Ovo je onaj pravi Partizan!

Zek Ledej pogađa trojku za vođstvo 32:24 u 13. minutu i Partizan ima punu kontrolu nad utakmicom dok odmiče druga četvrtina.

20:23

Na kraju prve četvrtine, 27:21 za crno-bijele

20:20

Džejms Naneli rešeta - treća trojka!

Ovo je potpuno drugačiji Partizan u odnosu na prve dve utakmice! Džejms Naneli pogodio je trojku za vođstvo 25:17 u 9. minutu utakmice i za tajm-aut gostiju.

20:15

Partizan je "živnuo" - Panter zapalio Arenu

Više od 14.000 gledalaca proslavilo je trojku Kevina Pantera za vođstvo Partizana za 17:15! u osmom minutu.

Izvor: Profimedia/CordonxPress Baloncesto

20:08

Partizanov trener odmah je podviknuo!

Flečer Megi i Tomislav Ivišić otvorili su meč trojkama gostiju, za vođstvo Studentskog centra 8:2 i tajm-aut Željka Obradovića već u 3. minutu.

19:58

Šok-serija za crno-bijele

Partizan je u prvoj utakmici serije doživeo iznenađujući poraz u "Pioniru", neposredno nakon eliminacije iz plej-ofa Evrolige od Real Madrida. Šok od izgubljene "majstorice" u Evroligi očito je bio izuzetno jak za tim Željka Obradovića, pa se osetio i u drugom meču, u kojem je Partizanov heroj bio Džejms Naneli. Američki šuter pogodio je trojku šest sekundi pre kraja i nekako stavio tačku na taj meč, iako su domaći mogli da u poslednjem sekundu upute šut za pobedu. Ipak, srećom po Beograđane, u tome ih je sprečio Dante Egzum, dobrom defanzivnom reakcijom. Tako smo stigli do majstorice...