partizan monako uživo prenos livestream

Drama, produžetak i pobjeda Partizana! Arena "eksplodirala", pao je i Monako!

Partizan pobijedio Monako u Evroligi.

partizan monako uživo prenos livestream Izvor: MN PRESS

Partizan  je pobijedio Monako poslije produžetka i stigao do šeste evroligaške pojbede - 89:85. Mogao je srpski tim meč da završi i u posljednjem kvartalu, vodio je 72:69, Naneli nije pravio faul, Džejms je pogodio trojku i odveo meč u produžetak (72:72). Tamo je bilo puno promjena u vođstvu, drama se nastavila, neizvjesnost je trajala do posljednje sekunde...

Na sekund do kraja arbitri su gledali situaciju i duel Ledeja i Lojda, nekoliko minuta sve to je trajalo, na kraju nije bilo nikakve odluke. Naneli je sa penala stavio tačku.

PARTIZAN: Vukčević 2 (4sk), Ledej 3 (5sk), Avramović 2, Koprivica, Panter 25 (4as, 4 izgl), Smailagić 4, Jaramaz, Naneli 23 (5sk), Anđušić 2, Doužer 15 (7as, 5sk, 4 izg.l), Ponitka, Kaboklo 13 (6sk)

MONAKO: Okobo 9 (7as), Lojd 6, Blosomgejm 4 (4sk), Braun 10 (7sk), Dialo 10 (5sk), Korneli, Voker 3, Moteijunas 23, Tarpi, Outara, Hol 4, Džejms 16 (8sk, 8as)

Dešavanja sa meča pratite na MONDU klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA".

23:01

STRELCI

22:57

KRAJ

Gotovo je, Naneli je stavio tačku sa penala - 89:85.

22:56

45' - BEZ ODLUKE

Gledale su sudije nekoliko minuta i odlučile da ne sviraju ništa. Nema nesportske - 87:85. Napad za Partizan.

22:55

45' - JOŠ SE ČEKA

Sudije još razgovaraju o eventualnoj nesportskoj... Arena je na nogama...

22:53

45' - GLEDA SE SNIMAK!

Lojd je završio na parketu, sudije gledaju da li je nesportska Ledeja - 87:85. Još sekund do kraja...

22:51

45' - KOŠ MOTEIJUNASA

Prodor Moteijunasa i laki poeni, niko ga nije dirao da ne napravi faul - 87:85. Tajm-aut Obradovića.

22:50

45' - SMAILAGIĆ SA PENALA

Saša Obradović je besan, svađa se sa sudijama. Smailagić je pogodio oba penala - 87:83!

22:49

45' - NESPORTSKA!

Sudije su pogledale snimak i promenile odluku, nije običan faul na Smailagiću, već nesportski! Partizan ima meč u svojim rukama - 85:83!

22:48

45' - MAŠI MOTEIJUNAS, FAUL NA ALENU

Moteijunas promašuje, Ledej hvata skok u napadu, svi u Monaku tvrde da Doužer nije preneo loptu na vreme, a Smailagić je fauliran - 85:83.

22:46

45' - PROMENJENA ODLUKA, FAUL ODBRANE!

Promenjena odluka, uspeo je čelendž Obradovića, faul odbrane, penali za Doužera koji je promašio prvo, dao drugo - 85:83! Još 36 sekundi do kraja.

22:45

45' - FAUL U NAPADU DOUŽERA I ČELENDŽ

Zaleteo se Doužer na polaganje, Blosomgejm se postavio, sudije su pokazale da je faul u napadu, Željko traži proveru - 84:83.

22:44

45' - SUDIJE GLEDAJU SNIMAK

Borba za loptu, sudije su pokazale da je napad za Partizan, pa su uzele da provere snimak. Potvrdile su odluku, od Brauna je otišla u aut, lopta za Partizan - 84:83. Ušli smo u poslednji minut.

22:42

44' - DOUŽER!

Doužer uzvraća i pogađa sa poludistance - 84:83.

22:42

44' - LOJD UZ ZVUK SIRENE

Lojd uz zvuk sirene za kraj napada pogađa za dva i donosi vođstvo Monaku - 83:82!

Izvor: Kurir/Nenad Kostić

22:41

44' - BRAUN ZAKUCAVA

Braun krade loptu Panteru i zakucava, a onda Smailagić pravi faul u napadu i to je četvrta lična - 82:81.

22:40

43' - PETA LIČNA KABOKLA

Kaboklo posle zakucavanja pravi petu ličnu, za njega je meč završen, Džejms je polovičan sa penala - 82:79.

22:39

43' - KABOKLO ZAKUCAVA

Presking Monaka ostavlja Kabokla samog u reketu, zakucava to Brazilac - 82:78.

22:38

43' - BACANJA ZA MOTEIJUNASA

Faul Nanelija i poeni Moteijunasa sa penala, vratio se Kaboklo - 80:78.

22:37

43' - PANTER ZA TRI!

Panter pogađa trojku - 80:76.

22:37

42' - LAKI POENI MOTEIJUNASA

Laki poeni za Moteijunasa na obruču - 77:76.

22:36

42' - PENALI PANTERA

Džejms promašuje trojku, Panter uspeva da iznudi faul Dialoa i da pogodi oba penala - 77:74.

22:35

42' - PANTER!

Moteijunas pogađa preko Smailagića, Panter uzima loptu i polaže je u koš - 75:74.

22:34

41' - DOUŽER I IZLAZAK KABOKLA

Doužer je dao jedan od dva penala, a Kaboklo je izašao iz igre za odbranu, jer ima četiri lične, ušao je Smailagić - 73:72.

22:32

ŠTA SMO VIDELI U ZAVRŠNICI?

Partizan je imao vođstvo 72:69, 10 sekundi do kraja, Džejms je uzeo loptu, a Naneli nije pravio faul, on je pogodio trojku, a Panter je promašio šut za pobedu. Umesto kraja, produžetak.

22:30

40' - PRODUŽETAK

Partizan je imao poslednji napad, Panter je promašio pobedu, igra se produžetak - 72:72!

22:28

40' - TROJKA DŽEJMSA!

Posle tajm-auta Džejms pogađa trojku, Partizan nije pravio faul - 72:72! Još dve sekunde su ostale, Željko traži tajm-aut. Imaće Partizan poslednji napad!

22:26

40' - NANELI!

Velika greška odbrane Monaka, Naneli je ostao sam, zaleteo se na polaganje, Braun ga je faulirao, dao je oba penala - 72:69. Još 10 sekundi! Tajm-aut Saše Obradovića.

22:25

40' - TROJKA DŽEJMSA

Džejms daje torjku, 15 sekundi do kraja - 70:69!

22:23

40' - PANTER!

Panter promašuje sa poludistance, Doužer izbija loptu iz ruke Majka Džejmsa, a onda u kontri Pnater pogađa - 70:66! Tajm-aut Monaka!

22:22

40' - KAKVA GREŠKA OKOBOA!

Okobo je krenuo na prodor, došao je do obruča, odlučio da vrati loptu nazad do saigrača i pogodio je zadnji deo table tom prilikom, napad za Partizan ponovo - 68:66!

22:21

39' - PONOVO PENALI ZA KABOKLA

Kaboklo je fauliran, ponovo je otišao na liniju penala i ponovo je promašio prvo i dao drugo - 68:66.

22:20

39' - MOTEIJUNASU ISPADA LOPTA

Moteijunasu ispada lopta, napad je za Partizan - 67:66.

22:20

39' - KABOKLO SA PENALA

Kaboklo je fauliran, promašio je prvo, dao drugo bacanje, Partizan vodi - 67:66.

22:18

39' - SUDIJE PROVERAVAJU

Panter promašuje za tri, Kaboklo hvata, Braun mu izbija loptu, arbitri pokazuju da je za Partizan, Braun tvrdi da je za Monako. Sudije su odlučile da pogledaju snimak i ostale su pri prvobitnoj odluci, napad je za srpski tim - 66:66.

22:16

38' - NEREŠENO JE

Dva minuta do kraja meča, nerešeno je posle koša Moteijunasa - 66:66.

22:15

37' - PENALI NANELIJA

Faul Moteijunasa na Naneliju, penali za košarkaša Partizana koji realizuje jedno od dva - 66:64. Kaboklo se vratio u igru posle tajm-auta.

22:13

37' - PRVA TROJKA DŽEJMSA

Drama, Džejms je šutirao za tri, lopta je pogodila prvi obruč i onda završila u košu, prva njegova trojka na meču, drama - 65:64 za Partizan. Tajm-aut.

Izvor: Dusan Milenkovic/ATAIMAGES

22:11

37' - PENALI LOJDA

Džejms šutira posle finte i vara Smailagića, promašuje, ali Lojd hvata skok u napadu, Ledej ga faulira i to mu je četvrta lična, Džordan pogađa oba penala - 65:61!

22:10

36' - PANTER SA PENALA

Pnater je krenuo u napad, dosta kontakta u pokušaju da šutne, sudije su pokazale da je Dialo napravio faul, a Kevin je dao oba penala - 65:59.

22:07

36' - KONTRA I ŽELJKOV TAJM-AUT!

Smailagić je imao otvorenu trojku, dvoumio se, nije šutirao, dodao je do Pantera koji je morao sa jedne noge da šutira, sa oko osam metara, nije bio ni blizu, Dialo je zakucao u kontri, Željko je tražio minut odmora - 63:59!

22:06

35' - SAŠIN ČELENDŽ

Anđušić promašuje otvorenu trojku, pa faulira Džejmsa da spreči kontru, Saša Obradović traži "čelendž" i tvrdi da je nesportska lična, sudije us pogledale snimak i potvrdile prvobitnu odluku, običan faul. Posle toga Braun pogađa - 63:57.

22:04

35' - PRIGOVORI I SVAĐA SA SUDIJAMA

Panter je krenuo na prodor, sudije su sudile četvrtu ličnu Lojda, a Džordan i Saša Obradović ušli su u klinč sa sudijama zbog toga, Kevin daje oba penala - 63:55.

22:03

34' - DOUŽER!

Majstorija Doužera, njegov sedmi poen u četvrtini - 61:53!

22:02

34' - FAUL U NAPADU!

Faul u napadu, Anđušić je pao, sudije su pokazale da ga je Okobo gurnuo, svi su na nogama - 59:53!

22:01

34' - ČETVRTA LIČNA KABOKLA!

Neverovatno, Monako se izvukao iz izgubljenog napada, Džejms hvata skok u napadu, a Kaboklo pravi četvrtu ličnu, vratio se Smailagić - 59:53.

22:00

33' - TEHNIČKA DŽEJMSU!

Džejms faulira Anđušića, pa protestuje kod sudije zbog toga, tvrdi da je trebalo drugačija odluka da bude doneta, sudije mu zbog toga daju tehničku, a Naneli to koristi - 59:53!

21:59

33' - KABOKLO HVATA LOPTU!

Okobo šutira preko Pantera, promašuje, Kaboklo je sjajan u skoku, hvata loptu - 58:53.

21:57

32' - ANĐUŠIĆ I DOUŽER

Anđušić poentira, Džejms šutira preko  Pantera i promašuje, a Doužer daje trojku - 58:53! Saša Obradović traži minut odmora.

21:55

31' - PROMENJENA ODLUKA PENALI

Posle provere doneta je odluka koja je bila prvobitna, Majk Džejms dobio je dva penala, dao je oba - 53:53.

21:53

31' - SAŠIN ČELENDŽ

Posle koša Partizana Naneli je faulirao Džejmsa, sudije su pokazale da je faul na šutu i da će Majk imati dva penala, pa su promenile odluku, a Saša Obradović tražoi je proveru - 53:51.

21:52

31' - KABOKLO SE VRATIO!

Kaboklo je propustio celu treću deonicu zbog tri lične i sada se vratio u igru, Željko je poslao Nanelija, Doužera, Anđušića, Pantera i Kabokla na parket.

21:50

30' - KRAJ TREĆE ČETVRTINE

Završena je treća četvrtina, Doužer, Ledej i Panter promašili su tri trojke u istom napadu, ni ofanzivni skokovi nisu pomogli, Monako je imao poslednji napad u četvrtini i promašio je Džejms - 51:51.

21:47

29' - ISTEKAO NAPAD

Faul Ledeja u napadu, pa odlična odbrana Partizana, istekao je napad, Džejms nije uputio šut na vrmee - 51:51.

21:46

28' - LEDEJ ZA TRI

Ledej ostaje sam na šutu za tri i to kažnjava trojkom, a Okobo uzvraća istom merom - 51:51.

21:45

27' - PRVI MINUTI ZA ANĐUŠIĆA

Panter se bunio zbog faula u napadu, sudije su pokazale da vide krv i da mora na klupu da se to sanira, ušao je Anđušić i to su mu prvi minuti na utakmici - 48:48.

21:43

27' - KORACI I FAUL U NAPADU PANTERA

Moteijunas pravi grešku u koracima, Naneli poentira, a onda Panter pravi faul u napadu i protestuje zbog toga - 48:46.

21:41

26' - TROJKA NANELIJA

Posle tajm-auta Naneli pogađa za tri - 46:46.

21:38

25' - MOTEIJUNAS

Moteijunas pogađa preko Koprivice, pa posle konfuzije u odbrani Moteijunas ostaje sam na šutu za tri i pogađa i vraća vođstvo gostima - 46:43.

21:36

24' - PANTER 3+1!

Partizan pravi seriju 7:0, Panter pogađa za tri pod faulom Lojda, daje dodatno bacanje za vođstvo - 43:41!

21:35

24' - KOPRIVICA NA TERENU

Smailagić pravi faul na Džejmsu, to mu je treća lična greška. Ulazi Koprivica, prvi minuti za Balšu. I Kaboklo ima tri lične.

21:34

24' - NANELI PRVI DVOCIFREN

Naneli pogađa za tri, postao je prvi dvocifeni igrač na utakmici - 41:39 za Monako.

Izvor: MONDO/Uroš Arsić

21:33

23' - PANTER KRITIKUJE SMAILAGIĆA

Panter je napravio grešku u koracima, kad su sudije svirale, odmah je došao do Smailagića i objašnjavao mu da mora da izađe i da mu pomogne, da nije bio otvoren, Monako promašuje za tri - 41:36.

21:32

22' - TROJKA IZLAZI IZ KOŠA

Smailagić je imao otvoren šut za tri, šutirao je, lopta je izašla iz koša. Dialo je promašio za tri, a Panter je pogodio sa poludistance - 38:36 za Monako.

21:31

21' - SMAILAGIĆ ZAKUCAVA

Odličan napad Paritzana, Doužer ostavlja za Smailagića koji lako zakucava, a onda Džejms poentira preko ruke Doužera - 38:34 za Monako.

21:30

21' - FAUL LEDEJA

Drugo poluvreme počinje faulom Ledeja koji je pokušao da s epostavi za faul Brauna, ali se pomerao tom prilikom i sudije su mu to objasnile, dok je Džon pogodio jedno od dva penala - 36:32.

21:27

ŽELJKO: MORA BOLJE U NAPADU

Željko Obradović dao je izjavu u pauzi između dva dela.

"Moramo bolje u napadu,, žurimo u ofanzivi i moramo da donosimo bolje odluke, posebno sa pravljenjem spejsinga", rekao je Željko.

21:25

SAŠA: MALE STVARI PRAVE RAZLIKU

Saša Obradović dao je izjavu u pauzi između dva dela.

"Male stvari napraviće razliku, skokovi, izgubljene lopte, loše smo otvorili meč, zato je važno da postoji koncentracija od prvog minuta četvrtine. Tempo igre nam odgovara, moramo da popravimo određene stvari u 'pik en rol' situacijama", rekao je Saša.

21:20

ONI SU U CIVILU

Pored klupe sede Uroš Trifunović i Frenk Kaminski koji nisu u sastavu.

21:17

STRELCI NA POLUVREMENU

Ovako izgleda lista strelaca posle 20 minuta igre.

PARTIZAN: Vukčević 2, Ledej (0/2 za dv,a 0/1 za tri, 2sk), Avramović 2, Koprivica, Panter 6, Smailagić (3sk), Jaramaz, Naneli 9, Anđušić, Doužer 4 (3as), Ponitka, Kaboklo 9 (3sk)

MONAKO: Okobo 6 (3s, 3as), Lojd 2, Blosomgejm 4, Braun 3 (3sk), Dialo 8 (4sk), Korneli, Voker 3 (2 izg.l), Moteijunas 5, Tarpi, Outara, Hol 2, Džejms 2 (3as)

21:15

STATISTIKA PRVOG POLUVREMENA

Ovako izgleda statistika prvog poluvremena dva tima.

PARTIZAN: 11/19 za dva, 2/9 za tri, 4/5 sa penala, 19 skokova (6 u napadu), 9 izgubljenih, 6 asistencija, 2 izgubljene

MONAKO: 10/23 za dva, 3/12 za tri, 6/7 penali, 19 skokova (9 u napadu), 7 asistencija, 5 izgubljenih, 3 ukradene lopte

21:13

20' - POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Monako vodi posle prvih 20 minuta igre - 35:32.

21:12

19' - TREĆA LIČNA KABOKLA!

Problem za Partizan u momentima kada je krenuo da se vraća, Kaboklo je napravio faul u postavljanju bloka, to mu je treća lična, zamenio ga je Smailagić, a Moteijunas pogađa preko Alena - 33:30.

21:10

18' - OPET NANELI!

Džejms promašuje trojku, a Naneli je pogađa na drugoj strani, razlika je smanjena na samo poen - 31:30.

21:09

18' - NANELI

Dobar napad Partizana, Naneli ostaje sam na poludistanci i to rešava - 31:27 za goste.

21:07

18' - ZAKUCAVANJE I TAJM-AUT

Posle zakucavanja Hola Željko Obradović traži minut odmora - 31:25 za Monako.

21:06

17' - ŽELJKO VIČE NA VUKČEVIĆA

Vukčević je imao otvorenu trojku, napravio je fintu, krenuo na ulaz i napravio faul u napadu. Željko ga je odmah izveo iz igre i povišenim tonom mu se obratio, ljut što nije uputio šut iz odlične pozicije za tri - 29:25 za goste.

21:04

16' - MINI-SERIJA MONAKA

Serija promašaja Partizana i serija pogodaka Monaka koji vodi - 29:25.

21:03

15' - PONOVO KABOKLO

Kaboklo dolazi do ofanzivong skoka posle promašaja Pantera i vraća loptu u koš, a onda Aleksa faulira Okoboa koji daje oba penala - 25:25.

21:02

14' - KABOKLO POD FAULOM

Kaboklo pogađa pod faulom i daje dodatno slobodno bacanje, a onda Tristan igra odličnu odbranu na Vokeru - 23:23.

20:59

13' - VODI MONAKO

Naneli poentira, pa Okobo posle odlične finte vara sve i pogađa za vođstvo Francuza - 23:20. Naneli zatim pravi faul u napadu.

20:57

12' - TAJM-AUT ŽELJKA

Željko Obradović tražio je prvi tajm-aut. Aleksa je požurio i promašio, Kemba je nagazio aut liniju, pa je trener Partizana reagovao sa klupe - 18:18.

20:55

11' - KEMBA I ALEKSA

Kemba Voker daje torjku, prve poene na meču, Avramović odgovara poenima na drugoj strani - 18:16.

20:53

STATISTIKA PRVE ČETVRTINE

PARTIZAN: 5/10 za dva, 1/4 za tri, 3/4 sa penala, 13 skokova (5 u napadu), 2 asistencije, 5 izgubljenih

MONAKO: 2/14 za dva, 2/4 za tri, 3/4 penali, 11 skokova (7 u napadu), 5 asistencija, 3 izgubljene

20:51

10' - KRAJ PRVE ČETVRTINE

Završena je prva četvrtina, Vukčević se upisao u strelce sa penala, Partizan ima prednost - 16:13. Okobo je u dva napada pretrčao Ponitku i promašio zicere.

20:49

9' - BRAUN SA PENALA

Promašaj Nanelija sa otvorene pozicije, potom je Ledej faulirao Brauna u skoku, a on je dao oba penala za prvo vođstvo gostiju na utakmici - 13:12.

20:47

8' - NEREŠENO JE!

Monako pravi seriju 10:1 i dolazi do izjednačenja - 12:12.

20:46

8' - PANTER POLOVIČAN

Panter daje jedno od dva penala ,a onda brzi poeni Monaka u kontri - 12:9.

20:44

7' - TROJKA MOTEIJUNASA

Partizan ne koristi tri napada u nizu, a Moteijunas pogađa trojku - 11:7.

20:43

6' - DRUGA LIČNA KABOKLA

Prvi problem za Partizan je druga lična Kabokla koji je odlično počeo meč. Braun je poentirao posle ofanzivnog skoka - 11:4. Naneli je zamenio Bruna.

20:41

5' - LOJD PROMAŠUJE

Tajm-aut Saše Obradovića, promašaj Lojda iz dobre pozicije, a onda izgubljena lopta Doužera - 11:2.

20:39

4' - ARENA JE NA NOGAMA!

Nova izgubljena lopta Moteijunasa, kreće kontra i zakucavanje Kabokla, dvorana je na nogama - 11:2!

20:39

4' - PANTER OPET!

Sjajna odbrana Smailagića na Moteijunasu, kontra i brzi poeni Pantera sa poludistance - 9:2.

20:38

3' - PANTER ZA TRI!

Panter je posle izgubljene lopte gostiju uzeo loptuu i pogodio trojku - 7:2!

20:37

3' - KABOKLO I SKOKOVI

Kaboklo pogađa posle ofanzivnog skoka, a interesantno je da posle skoro tri minuta igre u Areni Partizan ima čak četiri skoka u napadu - 4:2.

20:36

2' - DŽEJMS SA PENALA

Panter je čuvao Džejmsa koji mu je iznudio faul na šutu i pogodio oba penala - 2:2.

20:35

2' - PRVI KOŠ

Posle skoro dva minuta igre viđeni su prvi poeni, Doužer je poentirao sa poludistance, a Outara je promašio trojku posle odlične odbrane Smailagića - 2:0.

20:34

2' - DOSTA FAULOVA

Veliki broj faulova, posle faula na Panteru su na Smailagiću napravljena dva faula, prvo Lojd, pa Outara,, Panter je promašio otvorenu torjku, Kaboklo se izborio za novi napad, a Moteijunas je faulirao kapitena Partizana i tako uveo svoj tim u bonus posle minut i po igre - 0:0 i dalje...

20:32

1' - SMAILAGIĆ IZGUBIO LOPTU

Utakmica je počela, Smailagić se okliznuo u prvom napadu i izgubio loptu, Lojd je potom promašio polaganje, a Džejms je faulirao Pantera u kontri.

20:28

PETORKA PARTIZANA

Željko Obradović iznenadio je mnoge odlukom da krene sa trojicom visokih igrača, pa će tako Smailagić biti na poziciji tri.

Ovako izgleda petorka Partizana: Doužer, Panter, Smailagić, Ledej, Kaboklo

Petorka Monaka: Džejms, Lojd, Outara, Braun, Moteijunas

20:18

SASTAV PARTIZANA

Ovkao izgleda sastav Partizana: Vukčević, Ledej, Avramović, Koprivica, Panter, Smailagić, Jaramaz, Naneli, Anđušić, Doužer, Ponitka, Kaboklo.

20:11

IGRAČI SE ZAGREVAJU

Igrači se zagrevaju, na parketu su i pripremaju se za početak meča.

20:00

MEČ USKORO POČINJE

Meč u Areni počinje u 20.30 časova.

19:44

"HOĆEMO POBEDU"

Danilo Anđušić i Partizan traže pobedu protiv Monaka. Jedan od najiskusnijih igrača crno-belih ima samo reči hvale na račun protivnika, ekipe za koju je igrao pre dolaska u Beograd.

"Generalno, Monako ima sjajan tim, popunjen na svim pozicijama, svi mogu da igraju ozbiljnu košarku, dobri su, posebno poslednjih mesec dana. Opasni su, imaju Majka Džejmsa koji igra odlično na obe strane terena. Možda igra i najbolje u poslednjih par godina. Neće biti lako, možemo uz našu dobru igru i koncentraciju da pobedimo. To nam je cilj", rekao je Anđušić.

Izvor: MONDO/Nemanja Stanojčić

19:28

"DŽEJMS JE MOJ BRAT"

Najveća opasnost preti od Majka Džejmsa koji igra fenomenalno ove sezone. "Svake sezone kažu da Majk igra najbolju sezonu, dobro igra godinama, on je moj brat, poštujemo ga. Moramo da se držimo plana igre, da igramo dobro i samo tako možemo da pobedimo", rekao je Panter.

19:20

MOŽE LI PARTIZAN KAO PROŠLE GODINE?

Prošle sezone Partizan je dobio oba meča protiv Monaka, prvi u Beogradu (100:80), pa onda i na gostovanju (88:84).

"Da li će zato biti motivisaniji? Pitajte to njih. Kod nas postoji motiv na najvećem nivou. To što smo ih dobili dva puta ne znači ništa, svaka utakmica je priča za sebe", rekao je Obradović pred meč.