• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Srbin ostao bez pobjede u NBA ligi na šest sekundi prije kraja!

Darko Rajaković je sa Torontom doživio poraz u neizvjesnoj završnici.

 Darko Rajaković i Toronto upisali poraz Izvor: Imagn Images / ddp USA / Profimedia

Darko Rajaković je sa Torontom ostao bez trijumfa protiv Njujorka u NBA ligi. U neizvjesnoj završnici Niksi su odnijeli pobjedu (113:108). Igrač odluke bio je Karl Entoni Tauns koji je na šest sekundi prije kraja meča pogodio ključnu trojku i tako donio svom timu veliku pobjedu u Kanadi.

Ono što brine srpskog stručnjaka definitivno je povreda Skotija Barnsa koji je završio meč sredinom treće četvrtine jer je nezgodno stao na nogu Taunsa. "Skoti je izvrnuo desni zglob, odrađeni su snimci poslije meča i bili su negativni, vidjećemo kakvo će stanje da bude. Povrede? Nikada ne razmišljam u tom stilu, zašto se to nama dešava i slično. Takve povrede su van naše kontrole, moramo da izdržimo takve stvari i da idemo dalje", poručio je Rajaković koji se tokom sezone u Reptorsima dosta muči sa brojem povrijeđenih igrača.

Osvrnuo se potom i na sam meč u kom je njegov tim mogao i do pobjede. "Nekoliko stvari se desilo u toj završnici meča, faulirali smo Bransona na šutu za tri kad je pogodio trojku, Taunsa smo uspjevali da zaustavimo donekle, da ga spriječimo da ima otvorene šuteve. U tim momentima kada se meč lomi morate da imate bolju koncentraciju", zaključio je Rajaković.

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC