• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Slagao porodicu i klub, uhvatili ga sa plavušom: NFL treneru ljepotica u krilu umjesto igranja sa unucima (VIDEO)

 Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Naravno, svima je morao da se izvinjava kada se pojavio snimak ovog ''incidenta''.

Porodica NFL trenera Urbana Mejera (57) ovih dana neprijatno je iznenađena jednim snimkom koji se pojavio na društvenim mrežama. Prvi trener Džeksonvil Jaguara uhvaćen je u izlasku, dok mu je zanosna plavuša u krilu!

Nekoliko decenija mlađa djevojka pokušava da ostvari kontakt sa njim i to u trenucima kada su u klubu mislili da Mejer slobodno vrijeme troši na porodicu i unuke, sa kojima je trebalo da se igra tog dana.

On je nakon poraza od Sinsinatija (24:21), ostao u tom gradu kako bi u Ohaju posjetio familiju sa kojom je trebalo da provede vrijeme. Na kraju je, zbog snimka koji se pojavio, morao da se izvini svojoj porodici, ali i klubu u kom je zaposlen.

''Ostao sam da vidim unuke i da porodično odemo na večeru. Pored našeg restorana bila je grupa ljudi koja je željela da se fotografiše sa mnom i da me odvuče na podijum za igru. Htjeli su da se zezamo, a trebalo je da odem. Bio sam glup i nisam smio da se stavim u takvu poziciju'', rekao je Mejer.

Pogledajte šta je Urbanu napravilo probleme:

Da stvari budu gore, njegova žena se tokom iste večeri na društvenim mrežama hvalila kako se igra sa unucima. Urban Mejer oženjen je već 35 godina i iz tog braka ima troje dece.

Možda će vas zanimati

 (MONDO)

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC