Istrčao ped prazan gol Srbije, pa se izblamirao! Srbija gubila 0:5, ali je i ovaj Ukrajinac doživio košmar na terenu!

Autor Haris Krhalić

Pogledajte nevjerovatan promašaj.

Nevjerovatan promašaj Ukrajinca protiv Srbije Izvor: dailymotion.com/Printscreen

Futsal reprezentacija Srbije ubjedljivo je poražena u meču protiv Ukrajine (1:6), u 2. kolu Evropskog prvenstva. "Orlovi" su već na poluvremenu gubili 0:4 i poslije takvih 20 minuta sve je bilo jasno.

Reprezentativac Ukrajine Ihor Korsun (28) promašio je ogromnu šansu pri vođstvu svog tima 5:0 i sigurno ćete na ovaj promašaj nailaziti narednih dana na društvenim mrežama. Potpuno sam istrčao je pred gol Srbije, na kojem nije bilo golmana. Mogao je da bira kako će da postigne gol, ali na kraju nije uradio ništa.

Poslije dva poraza, Srbiji je ostala samo komplikovana teorija za plasman u četvrtfinale. U trećem kolu naš tim igraće protiv domaćina, Holandije i više nije dovoljna ni sama pobjeda u toj utakmici.

"Orlovi" posljednji meč u grupnoj fazi Evropskog prvenstva igrati u petak, od 20.30 časova.