Britanci, da vas čujem sad! Đoković stavio prst na uvo i odgovorio na sramotne provokacije (VIDEO)

Novak Đoković imao je odgovor na sramotu britanskih navijača.

Novak Đoković odgovorio britanskim navijačima Izvor: Printscreen/Twitter/Davis Cup

Novak Đoković vodi Srbiju ka polufinalu Dejvis kupa. Osvojio je prvi set protiv Kamerona Norija (6:4) i u posljednjem gemu tog seta svađao se sa britanskim navijačima. Kada je servirao za set, pri rezultatu 30:0, uslijedili su sramotni povici sa dijela tribina gdje su navijači selekcije Velike Britanije i tada je krenula rasprava.

Sudija u stolici opomenuo je publiku, nakratko su se smirili, pa opet nastavili da provociraju. Kada je Srbin na kraju stavio tačku i osvojio set okrenuo se ka njima. Stavio je prst na uvo i tako im praktično rekao "da vas čujem sad". Očekivano, bili su baš tihi...

Podsjetimo, Miomir Kecmanovićpobijedio je Džejka Drejpera u prvom meču i tako "pogurao" srpski tim ka prolasku u polufinale i duel sa Italijom. Uz to je prije početka meča Novaka i Norija viđena i nevjerovatna greška prilikom predstavljanja Srbina.