Borac poražen u Prijedoru

Slovenačka Škofja Loka bolja od Borca, ali Banjalučani priliku za revanš imaju već sutra u dvorani "Borik".

Pripremna utakmica RK Borac m:tel - Škofja Loka 27:35, izjava Bojana Unčanina nakon meča Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Rukometaši Borca su pripreme počeli porazom u Prijedoru.

Bolji od Banjalučana su bili rukometaši slovenačke Škofja Loke koji su slavili sa osam pogodaka viška.

BORAC M:TEL - ŠKOFJA LOKA 27:35 (16:17)

Izabranici Bojana Unčanina su u prvom poluvremenu dosta dobro parirali Slovencima i na odmor otišli sa samo jednim golom zaostatka.

Ipak, slovenački prvoligaš je u drugom dijelu podigao tempo i agresivnost u odbrani, a u takvoj igri se izabranici Bojana Unčanina nisu snašli. Slovenci su izašli na linije dodavanja, usporili napade Borca i iz kontri i polukontri izgradili sigurnu prednost i došli do zaslužene pobjede.

Bojan Unčanin nakon meča nije imao zamjerku na predstavu svojih igrača.

"Ovo je njima već treća utakmica i vidi se da bolje osjećaju loptu. Mi smo prvo poluvrijeme dobro odigrali, ali u nastavku smo imali dosta problema u napadu što su oni znalački iskoristili. Ovo je u ovom trenutku realan odnos snaga", rekao je Unčanin za naš portal nakon meča.

"Crveno-plavi" će priliku za revanš imati već sutra u dvorani "Borik" od 19 časova.