Ostali sportovi

Borac poražen golom poslije isteka vremena: Drugi neuspjeh crveno-plavih, ponovo minimalnim rezultatom!

Banjalučani su poraženi na gostovanju Bosni, povratniku u bh. elitu.

Izvor: Mondo/Slaven Petković

Rukometaši Borca m:tel poraženi su u Sarajevu, na gostovanju Bosni, po isteku 60. minuta.

Pri rezultatu 28:28, dosuđen je deveterac za domaće, sirena se već oglasila, a onda je Adis Halilović pogodio preko živog zida Banjalučana, koji su tako u glavnom gradu BiH uknjižili drugi poraz u sezoni.

Podsjetimo, prethodno su izgubili u dvorani Centar u Banjaluci od Goražda rezultatom 24:25.

Igrači Zuhdije Korkarića su poslije prvog poluvremena u Sarajevu bili u prednosti od pet golova (14:9), ali su puleni Irfana Smajlagića to uspjeli da nadoknade u drugih 30 minuta, ali ne i da trijumfuju na ovom vrućem gostovanju.