EKSKLUZIVNO NA MONDU: Golovi Lige šampiona!

U utorak pet, u sredu - deset pogodaka na dve utakmice! Od toga polovina u mreži Arsenala. Uživajte...

Dve fudbalske noći i dva neprijatna rezultata na startu eliminacija u Ligi šampiona.

Posle Barselone, pregažen je i Arsenal.

Fudbaleri Bajerna u sredu uveče do nogu su potukli "tobdžije" iz Londona, koje su već jednom, pre dve sezone, pobedili 5:1. Na poluvremenu bilo je obećavajućih 1:1 za četu Arsena Vengera, ali o čemu su oni razgovarali u svlačionici i kako se dogodilo da su za deset minuta igre u nastavku već bili primili dva gola, ostaće misterija...

Uglavnom, već možemo da konstatujemo da je Arsenal i ove sezone završio takmičenje u Ligi šampiona u osmini finala.

To se ne može reći za Napoli, ali njima će posle 3:1 u Madridu u korist zvaničnog prvaka Evrope biti potrebna pobeda od najmanje 2:0 na "San Paolu", a takvi rezulati se Real Madridu retko događaju, kako u evro-kupovima, tako i u nacionalnim takmičenjima.

Zahvaljujući kompaniji Telekom Srbija, MONDO vam donosi svih deset pogodaka iz Madrida i Minhena, uz podsećanje na "hajlajtse" od utorka uveče, kada je postignuto pet pogodaka.