Dva gola za dva minuta, a onda ništa!

Nevjerovatno otvaranje utakmice između Sarajeva i Radnika koja je završena podjelom bodova.

Premijer liga BiH - Sarajevo - Radnik 1-1 Izvor: mondo.ba

Sarajevo i Radnik remizirali su 1:1 u posljednjem meču prvog kola Lige za prvaka.

Meč je imao nevjerovatno otvaranje pošto su za samo dva minuta igre postignuta dva gola, što se odavno nije desilo na bh. terenima.

Povelo je Sarajevo golom Bekića poslije centaršuta Hebibovića.

Gol Bekić

Samo minut kasnije na semaforu je stajalo 1:1, nakon gola Okića za izjednačenje.

Gol Okića

Odličan uvod u meč, a onda ništa. Ili možda bolje rečeno skoro ništa.

Imalo je Sarajevo nekoliko prilika, a u prvom planu bio je Hebibović koji je imao nekoliko poluprilika. Ipak golman Radnika Mladen Lučić bio je siguran, a i fudbaler u bordo dresu u nekoliko navrata bio je neprecizan .

Gosti praktično nisu imali prilika, jer su se fokusirali na odbranu svog gola a u tome su i uspjeli i remijem 1:1 osvojili bod.

Domaći navijači napravili su svoj šou bakljadom na početku meča, a nešto kasnije i još jednom.