Željo zimuje na prvom mjestu (VIDEO)

Željezničar preokretom do jesenje titule, Krupi bod u Doboj-Kaknju. Sarajevo sigurno u Vitezu.

PLBiH: Željezničar - Radnik 3:2 Izvor: MONDO

Željezničar je protiv Radnika pokazao dva lica, loše u prvom, sjajno u drugom poluvremenu.

Tim iz Bijeljine je na odmor, golovima Hadžića i Okića, otišao sa prednošću od dva gola razlike i činilo se da će "plavi" na Grbavici ispustiti jesenju titulu.

Ipak, u nastavku utakmice domaći su ubacili u brzinu više i ranim golom Kajkuta u 47. minutu najavili rijetko viđeni preokret u Premijer ligi.

Želju je u egal fantastičnim pogotkom vratio Graovac, a jesenju titulu je sa bijele tačke "ovjerio" Zakarić u 68. minutu.

Željezničar - Radnik 3:2 (0:2)

Krupa je u posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva igrala u gostima protiv Mladosti iz Doboj-Kaknja i propustila odličnu priliku da u kanjon Tijesno odnese tri boda.

Izabranici Slobodana Starčevića su u 66. minutu došli u zasluženo vođstvo autogolom Metalsija.

Igrači Mladosti su se nakon primljenog gola "trgnuli" i zaigrali mnogo bolje, ali nisu uspijevali da ozbiljnije ugroze Fejzića koji je odlično branio na ovoj utakmici.

Ipak, da Fejzić nije svemoguć pokazao je u 84. minutu Mišić koji je precizno pogodio sa vrha šesnaesterca za Mladost - Krupa 1:1.

U ostalim susretima današnjeg programa Premijer lige BiH ekipa Sarajeva je kao gost savladala Vitez, dok je u Banjaluci Borac savladao Široki Brijeg.