Inter već prosuo bodove u Ligi šampiona!

Antonio Konte je imao problema u Ligi šampiona i dok je bio trener Juventusa, ali se nije baš očekivalo da će kiksnuti protiv najslabijeg tima u grupi, odmah na startu. I umalo je izbjegao poraz!

Počela je Liga šampiona!

Prvi gol u ovogodišnjem izdanju najjačeg UEFA takmičenja delo je Serdara Azmuna, iranskog napadača iz Zenita, čiji pogodak, na sjajan pas Artjema Dzjube, nije bio dovoljan Rusima da slave u Lionu, pošto je Memfis Depaj početkom drugog poluvremena postavio konačan rezultat 1:1 (0:1).

/UŽIVO: LIGA ŠAMPIONA NA MONDU - PRATITE SA NAMA!/

Ipak, mnogo zanimljiviji meč u terminu 18.55 gledali smo na "Meaci" gdje je Slavija igrala fantastično protiv Intera i u Prag će se vratiti neporažena.

I vjerovatno nezadovoljna...

INTER - SLAVIJA 1:1 (0:0)

Crveno-bijeli iz Praga su iznenadili Inter, imali i sreće da Lautaro Martinez ne bude precizan u dva navrata, pa su golom Olajinke u 63. minutu poveli i čuvali prednost, sve do 93. minuta kada je Nikolo Barela srećno postigao gol za izjednačenje, malo poslije pogođene stative Sensija.

Neće to Interu pomoći da prođe grupu Lige šampiona, prvi put od sezone 2011/12, pošto su sa njima tu i Dortmund i Barselona, posebno poslije ovakvog kiksa...

Ipak, u Slaviji će se svi sjetiti "onog" snimka sa žrijeba kada se jedan od njihovih rukovodećih u Nionu nasmijao kada su spojeni sa tri velikana, valjda svjestan da će proći loše u takvoj konkurenciji, ali već u 1. kolu su pokazali da je u Ligi šampiona sve moguće.

Trener gostiju je odlučio da Kontea iznenadi formacijom 4-4-2, koju su "nerazuri" teško probijali, ali dugačka nadoknada od skoro deset minuta dozvolila im je da se malo opuste prije konačnog "udara" i da ne razmišljaju o sekundama koje odbrojavaju do posljednjeg sudijskog zvižduka, tako da je "Meaca" ipak proključala nakon šuta Nikola Barele, pojačanja iz Kaljarija.

Posvađao se sa Konteom prošlog vikenda, zamijenjen je na poluvremeu, ali je nakon odbitka, kroz "krcati šesnaesterac", vjerovatno upalio "lulu mira" sa nezgodnim Italijanom.

Što se tiče njega, već smo navikli da ima problema u Ligi šampiona, nije se snalazio ni u Juventusu, sa sigurno jačim timom, a videćemo da li je ovaj Inter kadar da na tri fronta bude podjednako uspešan, što je malo verovatno...

Za sada su u Seriji A krenuli odlično, lideri su na tabeli, međutim možda posle ovog kiksa polako počnu da fokus potpuno prebacuju na domaće prvenstvo.